"Реал" и "Манчестър Сити" в първия полуфинал на Шампионската лига изравниха

Снимка: Global Look Press

316

dp.ru

27 април 2016 г., 11:26

Реал Мадрид - Манчестър Сити в първия мач от полуфиналите на Шампионската лига, който се проведе на 26 април 2016 г., завърши наравно с резултат 0: 0. Играта се проведе в Англия, предаване на живо на срещата в Русия беше показано от спортния канал Match TV.

В мача "Реал" - "Манчестър Сити" 24.04.2016 г. не игра португалският нападател на Мадрид Кристиано Роналдо , Нападателят по-рано получи мускулни увреждания, а главният треньор на мадридския клуб Зинедин Зидан дори не го постави в резерв. Според испанските медии Роналдо може да пропусне двубоя за връщане.

Както се казва в прегледа на мача, през първото полувреме и Реал, и Манчестър Сити отказаха да атакуват, те се опитаха да разберат слабостите на противника, така че няма нито едно попадение във вратата. През второто полувреме на полуфиналната среща на Шампионската лига играта стана по-динамична, но целта така и не се случи, така че резултатът в края на мача на 26 април 2016 г. остана 0-0. Мачът за връщане между Реал Мадрид и Манчестър Сити ще се проведе в Мадрид на 4 май 2016 г.

Според прогнозата на букмейкърите за първия полуфинал на Шампионската лига, нямаше очевиден фаворит. Малко предимство обаче имаше на клуба от Мадрид. Темповете бяха следните: победата на Манчестър Сити - 2,95, победата на Реал Мадрид - 2,40, равенството - 3,40.

Днес, 27 април 2016 г., ще се проведе поредният полуфинал на Шампионската лига. Германец ще играе в Испания "Бавария" и Мадрид "Атлетико" ,