Казань - у фіналі Сходу. «Ак Барс» виграв серію у «Металурга» 4-1

1. Магнітогорци не вдалося продовжити сезон в Казані. Поступившись господарям на старті, вони так і не...
  2. Сікач - злий геній «Магнітки», Заріпов отримує травму
Магнітогорци не вдалося продовжити сезон в Казані. Поступившись господарям на старті, вони так і не змогли переломити хід матчу. «Ак Барс» переміг (3: 1) і вийшов у фінал конференції. Радість від перемоги казанці зіпсувала травма Даніса Заріпова, який потрапив в кінці другого періоду під силовий прийом Сергія Терещенко.

Фотострічка. 23.03.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Ак Барс» (Казань) - «Металург» (Магнітогорськ)

День першої «бронзи» ​​«Металурга» Сікач - злий геній «Магнітки», Заріпов отримує травму

Ак Барс (Казань) - Металург (Магнітогорськ) 3 - 1 (2: 1 1: 0 0: 0)

День першої «бронзи» ​​«Металурга»

Серія перемістилася в Казань за рахунку 3-1 на користь «Ак Барса» - 21 березня в Магнітогорську дубль Коваржа не допоміг «Металургу» - гості відвезли перемогу (3: 2) і надію завершити серію вдома. Виграш став відмінним подарунком до ювілею - рівно 20 років тому, 21 березня 1998 року «Ак Барс» вперше став чемпіоном країни.

На виїзді команду підтримували понад 150 уболівальників - про поїздку казанський клуб зняв відеоролик і сьогодні розмістив його на офіційному сайті.

На ранковій розкочування «Ак Барс» тренувався в тому ж складі, який виходив на лід в Магнітогорську. Вражений матчем ЦСКА - «Йокеріт» Олексій Потапов задався питанням, де «джокери» і армійці візьмуть сили, а на питання про те, чи готова команда до рекордів за тривалістю, зауважив, що «Ак Барсу» потрібен результат будь-яким способом.

Якщо день минулої зустрічі був знаменним для «Ак Барса», то тепер настала черга «Магнітки». У цей день, 23 березня 1995 року магнітогорци, обігравши «Крила Рад» (4: 2), вийшли в півфінал міжнаціональної хокейної ліги і тим самим вперше в історії забезпечили собі бронзові медалі.

«Магнітка» вийшла на гру практично в тому ж складі, що і позавчора. Хіба що Денис Платонов замінив Антона Шенфельда у другому ланці. А ось у воротах знову з перших хвилин з'явився Василь Кошечкин . Обійшовся без змін і «Ак Барс», хіба що тренерський штаб казанської команди перетасував пари захисників.

наверх

Сікач - злий геній «Магнітки», Заріпов отримує травму

Початок матчу вийшло досить бурхливим і шокувало гостьовий сектор на «Татнефть Арені». Через 25 секунд після стартового вкидання відправився в штрафний бокс Євген Бірюков , А через 25 Володимир Ткачов хльостким, майже без замаху кидком відправив шайбу у ближній кут над плечем Василя Кошечкіна .

Через чотири хвилини господарі забили ще. Роб Клінкхаммер в дотик переправив шайбу Ярославу Косову, який зважився на кидок без підготовки. Кидок вийшов корявим - шайба зійшла з гака, однак саме це і дезорієнтував Кошечкіна, котрий втратив її з поля зору.

Здавалося, що «Магнітка» перебуває в глибокому нокдауні. Причому не тільки глядачам, але і гравцям, оскільки тільки безпечністю казанської оборони можна пояснити гол «Магнітки». Гості ужалили на сьомій хвилині після стрімкої контратаки, флангової передачі Сергія Мозякин і кидка Войтека Вольського , Який перебував між двома суперниками.

Після перерви картина не змінилася - «Ак Барс» володів ініціативою, а на 23-й хвилині глядачі побачили шедевр від Іржі Сікача - нападник господарів, підхопивши шайбу в своїй зоні, за допомогою розкішного дриблінгу залишив не при справах трьох суперників і розібрався з Кошечкин. Чех стає справжнім злим генієм «Магнітки», відзначившись в четвертому з п'яти поєдинків серії.

Чех стає справжнім злим генієм «Магнітки», відзначившись в четвертому з п'яти поєдинків серії

Кінцівка періоду запам'яталася великою кількістю фолів, у магнітогорцев був непоганий шанс скоротити розрив у рахунку - Олександр Світов примудрився заробити два малих штрафу поспіль. Однак отримати з цього користь у гостей не вийшло. А на передостанній хвилині казанські трибуни разом видихнули: Заріпов потрапив під нищівний силовий прийом З Ерге Терещенко і, падаючи, вдарився головою об лід. Піднятися гравець «Ак Барса» зміг не відразу і на третій період на вийшов.

Після перерви «Магнітка» зробила відчайдушні спроби повернутися в гру, але виручив Еміль Гарипов , А потім казанці спокійно зіграли на утримання рахунку, довели гру до перемоги, незважаючи на те, що «Металург» відправив Кошечкіна на лавку за чотири хвилини до сирени. «Ак Барс» став першим учасником фіналу східної конференції.

Зінетулой Білялетдінов, головний тренер «Ак Барса»:

- Команда в серії грала добре і правильно. Сьогодні проявили себе з кращого боку в плані організації і віддачі. Я дуже задоволений. Що стосується Заріпова - з ним все нормально. (Р-Спорт)

Віктор Козлов, головний тренер «Металурга»:

- Хочу привітати «Ак Барс» з проходом в наступне коло і побажати їм удачі. Задоволений командою, задоволений тим, який вони проявили характер, який великий обсяг роботи провели в цьому сезоні, як все додали. Казані - удачі. Основна причина поразки - були допущені помилки. З таким суперником, як «Ак Барс», їх допускати не можна. Збіг помилок вплинуло на результат. Як оцінюю свою роботу? Не знаю, це не мені обговорювати. Новий контракт? Ми тільки сезон закінчили. ( «Чемпіонат»).