Казанський супербойовик. «Ак Барс» повів (2-0) в серії проти «Трактора»

1. Подій, що сталися в неймовірному другому матчі серії вистачило б, як мінімум, на три поєдинки. «Ак...
  2. Камбек «Ак Барса», вибиті зуби і «хет-трик Горді Хоу»
Подій, що сталися в неймовірному другому матчі серії вистачило б, як мінімум, на три поєдинки. «Ак Барсу» з величезними труднощами вдалося зломити опір «Трактора». Знову на перших ролях був Джастін Азеведо. У день свого 30-річчя канадець закинув соту шайбу в КХЛ і відзначився «хет-триком Горді Хоу». Серія переїжджає до Челябінська. іменинник Азеведо Камбек «Ак Барса», вибиті зуби і «хет-трик Горді Хоу»

іменинник Азеведо

Головною подією в таборі казанської команди стало напередодні другої гри серії святкування дня народження кращого на даний момент нападника «Ак Барса», автора переможного гола в першому матчі серії з «Трактором» Джастіна Азеведо . У канадця, який проводить феноменальний плей-офф, сьогодні ювілей - 30 років. На честь цієї події клуб зняв відеоролик, якому Азеведо продемонстрував свої вокальні здібності.

- Все думи зараз - тільки про те, як перемогти в сьогоднішньому матчі, - сказав іменинник прес-службі клубу. - Тому, можна сказати, поки я щасливий лише наполовину.

На офіційному сайті «Ак Барс» привітав свого лідера і побажав йому міцного здоров'я, нових яскравих перемог, успіху і любові близьких людей.

Потроху прояснюється ситуація з іншим легіонером «Ак Барса» - Іржі сікача , Який через травму не брав участі в першому поєдинку серії проти «Трактора». І ситуація ця для казанців невтішна. Швидше за все, сезон для ключового гравця «барсів» завершений. Травма, отримана в ході останнього матчу серії з «Магнітка» не дозволяє сікача вийти на лід.

Крім того, в порівнянні з першим поєдинком проти «Трактора», тренерський штаб казанців зробив ще одну зміну. Василь Токранов Василь Вікторович замінив Романа Манухова .

«Трактор» в превью до сьогоднішнього матчу розмістив цікавий відеоролик, присвячений перемозі над «Ак Барсом» в фіналі конференції п'ять років тому. Згадали те протистояння і побажали перемоги нинішній команді ті, хто виходив на лід навесні 2013-го: Євген Кузнєцов , Ян Буліс , Станіслав Чистов , Костянтин Панов , Майк Гарнетт та інші.

наверх

Камбек «Ак Барса», вибиті зуби і «хет-трик Горді Хоу»

Мало, хто припускав, що дебют другого матчу серії виявиться настільки бентежить для господарів. «Ак Барс» кілька разів перевірив пильність Демченко і, схоже, налаштувався на довгу і неспішну облогу його воріт. Проте всі їхні плани сплутала видалення на п'ятій хвилині Михайла Сидорова . Челябінці розташувалися в зоні, шайба відскочила до Ріхарда Гюнге , І той з гострого кута вразив ворота - Еміль Гарипов просто не встиг переміститися. Для шведського форварда «Трактора» ця шайба стала сьомою в нинішньому плей-офф і дозволила йому наздогнати лідера - суперника по фіналу Станіслава Галієва .

Фотострічка. 01.04.18. Чемпіонат КХЛ сезону 2017/18. Плей-офф. «Ак Барс» (Казань) - «Трактор» (Челябінськ)

«Ак Барс» (Казань) - «Трактор» (Челябінськ)

Не встигли казанці прийти в себе, як рахунок був вже 0: 2. Натхнений «Трактор» пішов вперед і завершив затяжну атаку кидком Олександра Рибакова в дев'ятку. Гольовий дуплет розбудив господарів, які влаштували облогу воріт Демченко, особливо складно довелося Челябінському голкіперу в меншості - Галієв ледь не відновив перевагу над Гюнге, влучивши у штангу. А за кілька секунд до сирени рахунок ледь не став 0: 3 Гарипов відбив шайбу перед собою.

Другий період «Трактор» почав в більшості, але скористатися перевагою не зміг, більш того, майже відразу пропустив. Здавалося, атака господарів захлинулася, але Галієв не вимикаючи з епізоду, впавши, швидко піднявся і знайшов передачею Андрія Маркова . Досвідчений захисник увігнав шайбу під перекладину, закинувши свою першу шайбу в кубкових раундах КХЛ.

Господарі на хвилі успіху понеслися вперед і через півхвилини зім'яли суперника - пас Олексія Потапова на Олександра Бурмістрова був ідеальний, як, втім, і кидок останнього - 2: 2, і головний тренер «Трактора» Анвар Гатіятулін змушений був брати тайм-аут для того, щоб вивести свою команду з нокдауну.

Господарі на хвилі успіху понеслися вперед і через півхвилини зім'яли суперника - пас   Олексія Потапова   на   Олександра Бурмістрова   був ідеальний, як, втім, і кидок останнього - 2: 2, і головний тренер «Трактора» Анвар Гатіятулін змушений був брати тайм-аут для того, щоб вивести свою команду з нокдауну

Основні події розгорнулися в середині періоду. Спочатку «Трактор» отримав два видалення поспіль. Після першого челябінці втратили чудовий шанс вийти вперед - Олександр Черніков не зміг в ближньому бою переграти Гаріпова. А ось подвійну більшість «Ак Барс» реалізував. Арбітрам довелося переглядати епізод, щоб визначити: за кілька секунд до того, як шайбу в порожній кут відправив Данис Заріпов , Вона побувала у воротах після потужного пострілу Азеведо - іменинник підніс собі розкішний подарунок у вигляді сотого гола в КХЛ.

Здавалося, що господарі міцно володіють ініціативою, але на 37-й хвилині розкішний кистьовий кидок вдався Олексію Кручинину - 3: 3, відкрита гра з супермоментом і не менш вражаючими сейвами голкіперів продовжилася. У боротьбі гості до кінця періоду позбулися Артема Пеньковського , Удар головою об лід під час рукопашної з Азеведо, а також Костянтина Клімонтова .

Відразу після перерви для «Трактора» почався кошмар. Гості отримували видалення за видаленням, в роздягальню до кінця матчу вирушили Марсель Шолохов , Після удару ключкою якого втратив зуби Лукоянов, а потім і Олексій Петров з дисциплінарним штрафом. Челябінці були близькі до того, щоб витримати неймовірно довгий відрізок при грі «три на п'ять», але «Ак Барс» все ж взяв своє - Заріпов не схибив. У гольовий комбінації взяв участь Азеведо, оформивши «хет-трик Горді Хоу».

Челябінці доклали всіх зусиль для того, щоб відігратися і замінили Демченко на шостого гравця більше, ніж за дві хвилини до сирени. Але «Ак Барс» перемогу вже не віддав.

Анвар Гатіятулін, головний тренер «Трактора»:

- Розуміли, що важким буде і цей матч, і вся серія. Слова подяки команді за те, що стараються. Щось виходить, щось ні, десь не вистачає холоднокровності.