Гімнастка Алія Мустафіна взяла бронзу Олімпіади в особистому багатоборстві

У фіналі Мустафіна поступилася спортсменкам з США.

11 серпня в Ріо-де-Жанейро пройшли фінальні змагання зі спортивної гімнастики в особистому багатоборстві серед жінок. Як і очікувалося, в цій дисципліні наша збірна не залишилася без нагород. 22-річна російська гімнастка Алія Мустафіна завоювала бронзу, показавши результат 58,665 бала.

Нашу спортсменку обійшли дві спортсменки з США. Золоту нагороду виграла американка Сімона Байлс (62,198), срібло взяла її співвітчизниця Олександра Райсман (60,098).

- Змагатися з Сімоною було не складно, а дуже приємно, у неї гарна база в порівнянні зі мною. Я розуміла, що у мене не було шансів на золото і срібло, тому я просто отримувала задоволення від того, що відбувалося, - цитує ТАСС слова бронзової призерки. - Американська команда дуже сильна, недосяжна. Американки сильні, але мені подобається, коли в гімнастиці є команда, до якої можна прагнути, рости. Вони стабільні, у них дуже хороші програми, які вони виконують на вищому рівні, і у них є чому повчитися.

Інша представниця нашої збірної - 17-річна Седа Тутхалян - впала на вільних вправах і показала лише 22-й результат.

Зауважимо, що для Мустафін це вже не перша Олімпіада. У 2012 році вона стала чемпіонкою Ігор у Лондоні на брусах, а також срібним призером в командній першості та бронзовим призером в особистому багатоборстві та вільних вправах.

Нагадаємо, що жіноча і чоловіча збірні Росії зі спортивної гімнастики вже завоювали срібні медалі Олімпійських ігор в командному багатоборстві.

Текст: Євген СВІТЛИЙ