Олександр Алієв - перша перемога в аматорському чемпіонаті України в якості тренера

1. Орфографічна помилка в тексті:

30 квітня 2018, 17:45 Переглядiв: 30 квітня 2018, 17:45 Переглядiв:   Олександр Алієв

Олександр Алієв. Фото ffternopil.com.

Колишній півзахисник київського "Динамо", а нині наставник аматорського колективу "Хмельницький" Олександр Алієв добув свою першу перемогу в якості головного тренера в чемпіонаті України серед аматорів: вчора хмельничани в гостях обіграли з рахунком 2: 1 "Ниву" з Теребовлі.

Відзначимо, що сам Алієв в цьому поєдинку провів на полі всі 90 хвилин, хоча раніше в категоричній формі заявляв, що граючим тренером він бути не планує. Після закінчення матчу з "Нивою" екс-динамівець пояснив, чому йому все-таки довелося вийти на поле.

"Ми перебували на останньому місці в чемпіонаті, тому сьогодні нам потрібні були три очки. Ми їх добули. Вважаю, що перемогли заслужено. Хоча, в першому таймі грали ми, звичайно, не дуже ...

Чому сам вийшов на поле? У нас вибули з ладу два футболіст з опорної зони, а нових виконавців ми заявити не зуміли. Порох у порохівницях у мене ще є, тому довелося зіграти. Я такий же футболіст, як і ті хлопці, які перебували зі мною разом на футбольному полі ", - сказав Алієв.

Олександр Алієв провів найкращі роки кар'єри в "Динамо" і "Локомотиві", а також виступав за "Дніпро", "Анжи", запорізький "Металург". Крім того, на його рахунку 28 матчів і 6 голів за збірну України.

Після відходу з "Анжи" в січні 2015 року Олександра Алієв грав переважно серед любителів. Винятком стали лише виступи за казахстанський "Тараз" в червні-жовтні 2016- го.

Раніше ми розповідали про зірках українського футболу, які виступають за аматорські клуби .

До речі, кращий бомбардир чемпіонату України 2006 року Еммануель Окодува зараз виступає в чемпіонаті Київської області за "Сокіл" з села Михайлівка-Рубежівка.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Олександр Алієв виграв перший матч в якості тренера в чемпіонаті України". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"