ЦСКА - Амкар 18 квітня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 20:30 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 23 тур на Soccer.ru

90 + 2 '

ЦСКА вдруге в цьому сезоні в рамках РФПЛ обігрує "Амкар" і виходить на чисте третє місце в таблиці, обігнавши "Краснодар" і "Зеніт". Перм'яки залишаються на 13-му рядку, їм має бути серйозна боротьба за збереження прописки у вищому дивізіоні країни. Дякую за увагу! Слідкуйте за футболом на "Соккер.ру"!

90 + 1 '

Звучить фінальний свисток!

90 '

Одну хвилину компенсував Олексій Сухий до основного часу матчу.

89 '

Маріо Фернандес по правому флангу підключив до атаки Вітіну, якого випередив Михайло Сиваков, вибивши в підкаті снаряд в аут.

88 '

Бібрас Натхо виконав подачу на дальній край чужій штрафній, де м'яч після боротьби виявився в ногах у Фернандеса, але його простріл заблокував Дарко Бодул.

87 '

Михайло Сиваков на своїй половині поля вдарив ззаду по ногах Кристиян Бістровіча. Стандарт на користь "армійців".

86 '

Хетаг Хосоно старанно відпрацював в обороні на лівому фланзі, відтіснив від м'яча Комолова і дав "круглому" викотитися за лицьову від футболіста "Амкара".

85 '

Нев'янучий Петар Занєв тепер спробував здалека пробити по воротах Акінфєєва - помітно вище створу. Схоже, тільки капітану "Амкара" не байдуже на "0" в графі забиті м'ячі.

84 '

Комолова залишили одного на правому краю штрафного, точно на Павла перевів м'яч з протилежного бровки Занєв, і Комолов встиг прострелити, але потрапив в стелиться в підкаті Фернандеса.

83 '

Дограють матч команди. Бодул змушений повернутися на свою половину поля, щоб Ідову вкинув в його сторону аут, а решта футболістів у білій формі перекриті всюдисущими "армійцями".

82 '

Вдалося Дарко Бодул пробити головою мало не з лінії штрафної з-під Олексія Березуцького. Помітно правіше створу полетів м'яч, спокійно контролював ситуацію Акінфєєв.

81 '

Бодул покотив м'яч на Занєв, який виконав чергову погану подачу на ближню штангу, з якої спокійно впорався Фернандес.

80 '

Петар Занєв на лівому фланзі атаки заробив кутовий удар. Дарко Бодул виконає стандарт від прапорця.

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Хетаг Хосоно на своїй половині поля прихопив Івана Мельникова і завалив того на газон. Стандарт на користь "Амкара" призначений.

77 '

Залишок основного часу перетворюється на порожню формальність. Схоже, підопічні Євсєєва остаточно змирилися з розгромною поразкою.

76 '

Акінфєєв зі своєї половини поля видав класний довгий пас на хід Мусі, який намагався втекти від Ідову, але Брайан в підкаті вибив снаряд в аут.

75 '

Згідно зі статистичними даними, відсоток володіння м'ячем наступний: 67-33%. Як і очікувалося, колосальної перевага на боці команди Ганчаренко.

74 '

3-0 горить "Амкар" і всією командою сидить на своїй половині поля. Цікаво буде глянути на цифри, які покажуть перевага "армійців" щодо володіння м'ячем.

73 '

Павло Комолов в атаці порушив правила проти Василя Березуцького. Стандарт на користь червоно-синіх призначає Олексій Сухий.

72 '

У спокійному темпі команди дограють матч, хоч і грати ще близько 20-и хвилин. Посилюється дощ, але це не заважає братам Березуцьким відточувати майстерність короткого пасу між собою.

71 ' 71 '   70 '   69 ' 70 ' 69 '

Занєв з лівого флангу навісив на лінію воротарського, де Олексій Березуцький досить легко виграв верх у Бодул і вибив снаряд головою з володінь Акінфєєва.

68 ' 68 '   67 ' 67 '

До речі кажучи, Огуду повернувся в гру. Однак тепер уже Комолов корчиться від болю після зіткнення з Бістровічем. Так що ж це таке ?! Заміна у Євсєєва залишилася тільки одна.

66 '

Другу заміну готує Віктор Ганчаренко. Хетаг Хосоно в найближчій паузі увійде в гру. Тим часом, "армійці" ведуть перепасовку в центрі поля.

65 '

Пауза в грі. Ігнашевич вибиває м'яч в аут, Огуду показує, що йому потрібно вимушена заміна. Швидше за все, якісь м'язові проблеми у Пеору.

64 ' 64 '   63 '   62 ' 63 ' 62 '

Маріо Фернандес з правого флангу здорово прострілив у штрафну "Амкара", де Чалов дуже легко відклеївся від Мельникова і знову засмутив Нігматулліна з близької відстані!

61 ' 61 '   60 ' 60 '

Муса намагався на замаху прибрати Дмитра Белорукова в штрафний "Амкара", але 41-ий номер гостьової команди грамотно прикрив м'яч корпусом і віддав його Сіваковим.

59 '

Дарко Бодул з правого флангу навісив у штрафну ЦСКА, де Василь Березуцький головою відкинув снаряд в ноги Комолова, який спробував відігратися з Голом, але Януш виконав відповідну передачу в "нікуди".

58 '

Пауза в грі виникла. Олексій Березуцький у верховій боротьбі за м'яч завдав пошкодження Петару Занєв. Медичний штаб "Амкара" в роботі.

57 '

Охохо! Сейвіще! Чалов віддав коротку передачу на дугу штрафний Мусі, який завдав потужного удару в дальній кут - м'яч летів по минає траєкторії, але встиг рукавичкою перевести його на кутовий Нігматуллін!

56 '

Впевнено працюють з м'ячем підопічні Ганчаренко. Дуже несміливо прессингують господарів поля гості, хоча саме вони програють в рахунку.

55 '

Недовго тримався м'яч у перм'яків. У позиційній атаці тепер знаходяться "армійці" з Москви.

54 '

Досвідчений Дмитро Белоруков здорово на своїй половині поля прикрив м'яч корпусом від Ахмеда Муса, довелося нігерійцю порушити правила проти захисника "Амкара".

53 '

Вітіну на лівому краю чужого штрафного отримав м'яч від Кучаева, обдурив на замаху захисника і прострілив на дальню штангу - Сиваков виявився першим на м'ячі і почав атаку "Амкара".

52 '

Василь Березуцький посадив на стегно на своїй половині поля Павла Комолова. Черговий стандарт заробив 20-ий номер "Амкара" для перм'яків.

51 '

Михайло Сиваков взяв приклад з Ігнашевіча і пробив здалеку в сторону воріт Акінфєєва - слабенько і по позиції капітана ЦСКА.

50 '

Ого! Момент у "Амкара"! Занєв виконав подачу на дальню штангу, де Акінфєєв в боротьбі з купою гравців і в чужій, і в своїй формі дотягнувся до м'яча, але вибив його точно на ногу Белорукова, який пробивав зльоту, вважай в порожній дальній кут без воротаря, але м'яч полетів трохи вище поперечини!

49 '

Брайан Ідову здорово прорвався по правому флангу і прострілив на ближню штангу, де швидше за всіх виявився Натхо, в підкаті вибивши снаряд на кутовий.

48 '

Павло Комолов отримав по ногах від Федора Чалова в центрі поля. Стандарт на користь "Амкара" призначає Олексій Сухий.

47 '

Спокійно перекочують м'яч на своїй половині поля захисники ЦСКА. Намагаються премякі високо пресингувати господарів, але ті досить легко справляються з тиском гостей і виходять в позиційний наступ.

46 ' 46 '   46 ' 46 '

Другий тайм розпочався!

45 + 4 '

Клас є клас, як то кажуть! Ніби як "Амкар" успішно відбивався практично всі 45 хвилин, справлявся з усіма навісами і занедбаністю, проте як тільки ЦСКА заграв по низу, то пермяки пропустили один гол, а потім і другий, втративши концентрацію перед самим свистком на перерву. 3 очка в кишені у Ганчаренко? Або Євсєєв надихне свою команду на камбек? Діліться своїми прогнозами в коментарях до матчу.

45 + 3 '

Перерва! Поки футболісти будуть відпочивати, Ви можете погортати нові записи в блогах .

45 + 2 '

Ось це концовочка тайму від ЦСКА! Муса на швидкості на лівому фланзі пішов від Мельникова і прострілив на лінію воротарського, де Чалов випередив Сивакова і проткнув снаряд в ближній кут повз Нігматулліна!

45 + 1 ' 45 + 1 '   45 ' 45 '

Олексій Березуцький віддав м'яч на лівий край чужого штрафного, де Вітіну класно відігрався в стінку з Муса, який п'ятою відкинув снаряд під удар бразильцю, і той вразив дальній кут метрів з 14-и!

44 ' 44 '   43 ' 43 '

Бібрас навісив на ближню штангу, з пермяки впоралися з подачею. Довго тримає м'яч ЦСКА поблизу чужого штрафного, тиснуться до своїх воріт гості.

42 '

Вітіну заробив стандарт на правому фланзі. До кутового прапорця підходить Натхо. Судячи з усього, пряму подачу виконає ізраїльтянин.

41 '

У позиційний напад перейшли підопічні Ганчаренко. Кучаев на лівому фланзі в стінку відігрався з Вітіну, далі спробував пройти повз Огуду, але Ваала чисто відібрав м'яч.

40 '

Нігматуллін рятує! Вітіну завдав потужного удару з лівої ноги в ближній кут метрів з 15-и - встиг скластися Артур і відобразити м'яч після "пострілу" бразильця!

39 '

Акінфєєв успішно зіграв на виході, намертво забравши м'яч після подачі Занєв, далі намагався Ігор швидше ввести снаряд в гру, але проти нього знову порушив правила Белоруков.

38 '

Огризається "Амкар"! Комолов на правому фланзі атаки змістився до лицьової, відкинувши м'яч трохи назад під удар Мельникову, але "постріл" Івана припав в ногу Ігнашевич і полетів за лицьову. Черговий кутовий.

37 '

Оланаре забіг в положення "поза грою". Черговий стандарт на користь ЦСКА з половини поля, на якій знаходиться Акінфєєв.

36 '

Занєв вбив півхвилини на те, щоб дістатися від одного прапорця до іншого, далі навісив на дальню штангу - Акінфєєв виніс снаряд на виході, а далі Сухий зупинив гру, помітивши порушення правил з боку Белорукова.

35 '

Петар Занєв виконав різку подачу на ближню штангу, з якої впорався Фернандес, проте болгарин прийняв снаряд знову і навісив другим темпом на дальню стійку, де Головін випередив Оланаре і головою відправив "сферу" на черговий кутовий.

34 '

Януш Гол заробив кутовий удар на правому фланзі атаки "Амкара". У м'яча Петар Занєв.

33 '

Олексій Березуцький тактично дуже грамотно сфолив на чужій половині поля проти Павла Комолова. Стандарт на користь "Амкара" призначив Олексій Сухий.

32 '

Вдалося чи не вперше в матчі пермякам притиснути до чужого штрафного підопічних Ганчаренко, проте нічого небезпечного для Акінфєєва і Ко гості не організували.

31 '

Тепер уже Вітіну продемонстрував свій удар, але бразилець пробив на техніку! 11-ий номер ЦСКА виявився на лівому краю чужого штрафного, звідки вирішив закрутити м'яч з правої ноги в дальню "дев'ять" - вийшло трохи вище поперечини, на щастя для "Амкара"!

30 '

Другий момент в матчі, і другий раз за участю Ігнашевіча! Сергій взяв гру на себе і метрів з 30-и завдав потужного, гарматний удар у правий від Нігматулліна кут - ледь впорався з цим "пострілом" воротар "Амкара"!

29 '

Федір Чалов з правого флангу виконав сильну подачу в центр чужого штрафного - Вітіну і Муса просто стоять і дивляться на м'яч, адже виграти другий поверх у найдосвідченіших Белорукова і Сивакова просто неможливо для легіонерів ЦСКА.

28 '

Натхо розбігався, а пробив Головін зі стандарту. Причому пробив Олександр в ближній кут, але влучив у стінку, збудовану Нігматуллін.

27 '

Не погано! Головін тепер уже на лівому фланзі заробив відмінний стандарт для своєї команди. Комолов вдарив по ногах Олександра. У м'яча, як це було і в Лондоні на "Емірейтс", сам же Головін і Натхо.

26 '

Вдалося Вітіну заробити кутовий удар на правому фланзі атаки. Бібрас Натхо підійшов до м'яча у прапорця.

25 '

Складається враження, що перший тайм тактично виграє Євсєєв, якщо це можна так назвати. "Амкару" вдається за рахунок дрібних пауз і тактичних фолів збити атакуючий настрій "армійців", як то кажуть, зв'язати гру.

24 '

Ого! Центральні захисники ЦСКА підійшли мало не до самого штрафного "Амкара" в рамках чергової позиційної атаки, Ігнашевич взяв гру на себе, показав, що буде пробивати, а в підсумку виконав наскрізну передачу абсолютно через усіх гравців обох команд прямо за лицьову. Від воріт виб'є Нігматуллін.

23 '

Маріо Фернандес в центрі поля наступив на ногу Павлу Комолова. Чергова пауза в гру, яка йде на руку пермської команді.

22 '

Тепер уже Головін з лівого флангу м'яко закинув м'яч на дальню штангу - Нігматуллін навмисне дав "сфері" полетіти за лицьову, а Фернандес до "круглого" ну ніяк не встигав.

21 '

Олексій Березуцький задумав непоганий закид зі своєї половини поля на лівий фланг атаки, куди відкривався Федір Чалов, однак того здорово тримав по позиції Ідову. Від воріт виб'є снаряд Нігматуллін.

20 '

ЦСКА в атаці. Практично третину години гри позаду. Натхо спробував з дуги штрафного технічно закинути м'яч за комір Нігматуллін в дальню "дев'ять" - снаряд полетів помітно вище рамки воріт "Амкара".

19 '

Павло Комолов на чужій половині поля прихопив за плече Вітіну. Штрафний удар на користь ЦСКА призначений.

18 '

Головін в центрі поле дуже легко пішов від Гола, далі втік від Огуду і віддав м'яч наліво в ноги Мусі: Ахмед змістився до лицьової і прострілив, але "сфера" покотилася в ноги Брайану Ідову.

17 '

Володіння м'ячем, згідно зі статистичними даними, на боці "армійців", що не дивно: 63-37%.

16 '

Головіна ніхто не зустрів у штрафний "Амкара", Олександр навісив до воротарського Нігматулліна, де ні Вітіну, ні Муса, ні Чалов ніяк не можуть виграти верх у високорослих Белорукова, Сивакова і Огуду.

15 '

Ігнашевич піддався пресингу з боку Оланаре на лівому фланзі оборони. Досвідчений захисник ЦСКА спокійно відкотив м'яч назад Акінфєєва, а Ігор почав нову атаку "армійців" вже через праву бровку.

14 '

Натхо, опинившись на правому фланзі, навісив в центр чужого штрафного, де Нігматуллін без особливих проблем забрав м'яч у руки і не став швидко вводити його в гру.

13 '

Занєв від прапорця навісив на ближню штангу, де виграв верх Маріо Фернандес, вибивши м'яч далеко від штрафного майданчика Ігоря Акінфєєва.

12 '

Іван Мельников непогано прорвався по правому флангу і прострілив на набігаючого до 11-метрової позначки Комолова, якого випередив хтось із червоно-синіх, вибивши м'яч на кутовий.

11 '

Фернандес двічі відігрався в стінку на правому фланзі: спочатку з Вітіну, а трохи пізніше з Чалов, який сам же зважився на обведення Сивакова, але прогадав - білорус поки що непрохідний.

10 '

Чалов зважився на удар метрів з 27-и - м'яч потрапив у Белорукова, а далі заволоділи "сферою" підшефні Вадима Євсєєва.

9 '

Дуже добре ходить м'яч у "армійців". Знову Натхо сконструював атаку господарів поля: з центральної зони Бібрас зауважив забігання Фернандеса на правому флангу, закинув снаряд в сторону 2-го номера червоно-синіх, але той не зміг відірватися від Занєв і не встиг до м'яча.

8 '

Поперечина рятує перм'яків від неприємностей! Награна комбінація від ЦСКА з кута поля: Натхо навісив на ближню штангу, де Ігнашевич підрізав м'яч у бік воріт Нігматулліна, але снаряд зачепив каркас і полетів за межі поля!

7 '

Гарний Головін! Всі дев'ять гравців "Амкара" у своєму штрафному перебували, Олександр, перебуваючи на лівому фланзі, здорово прибрав на замаху спочатку одного, потім другого, після чого навісив на дальню штангу - знову Сиваков виніс м'яч куди подалі.

6 '

Сиваков змістився в центр поля, де ефектно вибив м'яч в аут з ніг Натхо. Аут на користь червоно-синіх призначений.

5 '

Знову в центрі уваги опинився Головін. Олександр видали приклався по м'ячу, направивши його набагато вище створу чужих воріт.

4 '

Олександр Головін виявився на лівому краю чужого штрафного, звідки високо навісив на ближню штангу - Чалова до м'яча не вдалося дістатися, на другому поверсі забрав його в руки Нігматуллін.

3 '

У позиційній атаці знову знаходяться господарі поля. Низом Кучаев з лівого флангу спробував прострелити на 11-метрову позначку, де м'яч пролетів повз Ахмеда Муси. Підбір залишився за червоно-синіми, другим темпом атакують підопічні Ганчаренко.

2 '

"Армійці" досить активно пішли вперед, з лівого флангу Вітіну навісив в центр чужого штрафного, звідки Огуду вибив снаряд, а Натхо не вдалося зачепитися за м'яч другим темпом. Тут же пермяки організували хорошу контратаку, яка закінчилася ударом Комолова в створ воріт Акінфєєва метрів з 15-и - точно в руки капітану ЦСКА.

1 '

Матч розпочався! З центру поля м'яч в гру ввели господарі!

0 '

Кадрові проблеми у команд такі: в складі червоно-синіх будуть відсутні травмовані Віктор Васін і Алан Дзагоєв, а в лазареті у перм'яків прописалися Микола Зайцев, Олександр Салугін і Станіслав Прокоф'єв.

0 '

Нагадаємо, в першому колі ЦСКА здобув перемогу з мінімальним рахунком над "Амкаром", коли єдиним точним ударом в матчі відзначився Тимур Жамалетдінов. Тоді головним арбітром зустрічі був Сергій Іванов з Ростова-на-Дону, сьогодні ж свисток вручили Олексію Сухому (Люберці), який просигналить про старт матчу о 20:30 за московським часом.

0 '

Доброго часу доби, шановні любителі вітчизняного футболу! Сьогодні відбудуться перенесені матчі 23-го туру Чемпіонату Росії, в одному з яких на "ВЕБ-Арені" московські "армійці" візьмуть пермський "Амкар". Команди вирішують діаметрально різні завдання в регулярній першості: ЦСКА прагне в Лігу Чемпіонів, і, в разі перемоги над червоно-чорними, підшефні Віктора Ганчаренко зможуть обігнати в таблиці "Краснодар". Перед стартовим свистком у москвичів в активі 45 балів (5-е місце), а, в свою чергу, у "биків" балів на 2 більше (3-й рядок), як і зіграних матчів - на 1. Між ЦСКА і "Краснодаром "вклинився" Зеніт ", який за рахунок різниці забитих і пропущених м'ячів має перевагу над" армійцями ". "Амкар" бореться за збереження прописки в кращій лізі світу: на рахунку перм'яків 28 балів. Поки що підопічні Євсєєва розташовуються в зоні стикових матчів (13-е місце) з представниками ФНЛ, однак через колосальну щільності внизу таблиці три бали дозволять червоно-чорним за підсумками ігрового дня, можливо, і на 10-ий рядок заповзти. А чому б і ні? У нинішньому сезоні "Амкар" двічі залишив з носом "Локомотив" в Москві (0-1, 1-2), відібрав очки на виїзді у "Спартака" (0-0), "Зеніту" (0-0) і "Краснодара "(1-1). Нас чекає дуже цікавий матч! Залишайтеся на "Соккер.ру"!