Московський "Спартак" здобув вольову перемогу над "Амкаром"

Столичний "Спартак" в матчі десятого туру чемпіонату Росії з футболу в гостях зустрічався з пермським "Амкаром". Перемогу з рахунком 3: 1 святкували москвичі.

У першому таймі ігрова перевага була на боці "червоно-білих". Вони володіли м'ячем, непогано комбінували і намагалися знайти підступи до воріт Нарубіна.

Але забити першими вдалося господарям поля - на 22-й хвилині після подачі кутового м'яч відлетів до Ігнатовича і той вразив кут воріт Диканя.

Вели в рахунку пермяки недовго. Через десять хвилин Де Зеув заробив небезпечний стандарт на лінії штрафного "Амкара". Кім Чельстрем красивим ударом відправив м'яч у дев'ятку воріт Нарубіна.

Другий тайм почався з грубої помилки голкіпера "Амкара". Нарубін зіграв руками за межами штрафного і був видалений.

"Спартак" почав планомірну облогу воріт суперника. На 67-й хвилині після подачі з флангу м'яч опинився у Артема Дзюби. Нападаючий вирішив сам не бити і віддав пас на неприкритого Арі, який пробив точно в нижній кут воріт перм'яків.

Уже в доданий час "червоно-білі" збільшили відрив у рахунку. Героєм епізоду знову став Дзюба, який спочатку не дозволив м'ячу піти за лицьову лінію, а потім замкнув головою навіс Арі з флангу і встановив остаточний результат матчу - 3: 1.

Таким чином, "Спартак" набирає 19 очок і займає четверте місце в турнірній таблиці. Наступний матч чемпіонату підопічні Унаї Емері проведуть 7 жовтня проти ЦСКА.

сюжет: Чемпіонат Росії з футболу-2012