«Рубін» жахливо проводить кінцівки - за рік через це втрачені 13 очок

19.08.2018

«Сподіваємося, в останній раз»: історія з провалами команди Курбана Бердиєва на останніх хвилинах продовжилася в Грозному

У черговому матчі чемпіонату Росії казанський «Рубін» в гостях зіграв внічию з «Ахматом» (1: 1). Цей матч став для команди Курбана Бердиєва найгіршим з чотирьох на старті сезону: казанці створювали мало моментів, а в підсумку втратили перемогу в компенсований час. Подробиці матчу - в матеріалі спортивної редакції «БІЗНЕС Online».

У черговому матчі чемпіонату Росії казанський «Рубін» в гостях зіграв внічию з «Ахматом» (1: 1) Фото:   rubin-kazan У черговому матчі чемпіонату Росії казанський «Рубін» в гостях зіграв внічию з «Ахматом» (1: 1) Фото: rubin-kazan.ru

Найгірший матч «РУБІНА» НА СТАРТ

«Рубін» провів чотири матчі в цьому сезоні і в перших трьох виглядав солідно, показавши якісний футбол. Навіть у зустрічі з «Зенітом» (0: 1) казанці грали на рівних і заслуговували нічию. У Грозному, де «Рубін» не перемагав з 2011 року, казанці видали поки що найгірший матч з чотирьох стартових. Вони не особливо вразили в першому таймі, в якому і «Ахмат» виглядав мляво. А в другому господарі грали з перевагою і не реалізували купу моментів. «Рубін» провів кілька непоганих атак, але не більше.

Гол Хорена Байрамяна - велика удача. Свіжий гравець після помилки з «Зенітом» вийшов в атаку під Сердар Азмун, а в епізоді з голом опинився на вістрі. М'яч іранцю взагалі дістався від чужого після невдалої знижки Анхеля, а Байрамян неробочий правої виконав удар краще, ніж лівою. Награні комбінації і якісь заготовки не працювали, тому забити вийшло завдяки випадку і збігом обставин.

«Рубін» при цьому на перемогу відверто не награв. «Ахмат» завдав більше ударів по воротах, ніж казанці ударів взагалі (14 проти 6). Проблем в обороні у казанців вистачало, особливо після заміни Філіпа Уремовіча, а Цезар Навас часто не встигав за епізодами. У таких моментах проявляється клас команди, якого у «Рубіна» поки немає: при середній грі брати три очки нова команда Курбана Бердиєва ще не вміє.

Гол Хорена Байрамяна - велика удача Гол Хорена Байрамяна - велика удача. Свіжий гравець після помилки з «Зенітом» вийшов в атаку під Сердар Азмун, а в епізоді з голом опинився на вістрі Фото: rubin-kazan.ru

ХТО ВИНЕН У голі?

Бердиєв весь час пов'язував провальні кінцівки і помилки в епізодах з пропущеними м'ячами з концентрацією. Після матчу в Грозному в роздягальні напевно дісталося дуже багатьом. В голі немає якогось одного винуватця, це колективний провал: 8 гравців «Рубіна» в своїй штрафній не змогли впоратися з чотирма футболістами «Ахмата».

Гольовий момент прийшов після навісу з чужої половини поля від Андрія Семенова. За м'яч поборовся Аблай Мбенге, який зробив знижку в боротьбі з Сердар Азмун - іранець глибоко опустився до свого штрафного через вміння грати в повітрі і діяв нижче, ніж всі центральні півзахисники.

Бердиєв весь час пов'язував провальні кінцівки і помилки в епізодах з пропущеними м'ячами з концентрацією Фото:   rubin-kazan Бердиєв весь час пов'язував провальні кінцівки і помилки в епізодах з пропущеними м'ячами з концентрацією Фото: rubin-kazan.ru

Бернард Беріша виявився один в один проти Ібрагіма Цаллагова - це в будь-якому випадку ризик і недолік, коли захисник виявляється без підстраховки проти самого різкого і технічного гравця команди. Руслан Камболов в цей момент мало не останнім опускався до лінії штрафної, хоча, ймовірно, повинен був допомогти Цаллагову і підстрахувати захисника. Або Павло Могилевец, який перебував найближче до епізоду і без опікуваного гравця, але він пізно включився в епізод. В результаті Ібрагім був передбачувано обіграний (Беріша - один з лідерів РФПЛ за кількістю вдалих обведень) і пустив його в штрафну.

перед навісом Навас вказав на Мбенге, якого хтось повинен був взяти. Нападник вискочив з-за спини Ігоря Коновалова, гравця не взяв Віталій Устінов, а Єгор Сорокін і Навас вирішили грати по м'ячу. Головна дивина, що ніхто персонально не тримав єдиного форварда, хоча напевно така установка була. У підсумку поки Антон Швець штовхався з Сорокіним, Мбенге без проблем вніс м'яч у ворота, легко підлаштуватися під навіс, бо йому ніхто навіть не спробував перешкодити і нав'язати боротьбу.

Бердиеву потрібно якось вирішувати проблему голів в кінцівках, тому що історія має системний характер Фото:   rubin-kazan Бердиеву потрібно якось вирішувати проблему голів в кінцівках, тому що історія має системний характер Фото: rubin-kazan.ru

МІНУС 13 ОЧКІВ в кінцівці

Бердиеву потрібно якось вирішувати проблему голів в кінцівках, тому що історія має системний характер. «Рубін» мало не в кожному третьому матчі втрачає очки після пропущених голів починаючи з 80-ї хвилини.

Такі пропущені м'ячі призвели до поразки від «Зеніту» (91-я хвилина), нічиє з «Локомотивом» (91-я хвилина), ураження від «Уралу» (87-я хвилина), «Ахмата» (85-я хвилина) , «Амкара» (83-тя хвилина), «Уфи» (89-я хвилина) і «Локомотива» (87-я хвилина), нічиє з «Анжі» (91-я хвилина) і поразки від «Спартака» (81 -я хвилина). З урахуванням вчорашньої нічиї з «Ахматом» і голом на 94-й хвилині «Рубін» за останній рік втратив в кінцівках 13 очок. Жахлива цифра.

«Прикро, що в доданий час пропускаємо. Торішня історія починається. Сподіваємося, в останній раз, - сказав Бердиєв після матчу. - Ми знаходимося на стадії становлення і намагаємося знайти свою гру. Щось виходить, щось - ні. Фрагментами непогано, фрагментами провалюємо ».

У минулому сезоні такі провали в кінцівках позбавили «Рубін» єврокубків. Якби казанці втримали рахунок в перерахованих матчах, то зараз виступали б в Лізі Європи. Вчора ж вони могли обійти в таблиці «Краснодар» і ЦСКА, але не змогли півхвилини зіграти без помилок в своїй штрафній і стали лише сьомими. Бердиеву потрібно терміново вирішувати проблему, інакше «Рубін» знову може витратити сезон даремно.