Уфа - Амкар 2 жовтня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 14:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2016/2017, 9 тур на Soccer.ru

90 + 5 '

"Уфа" і "Амкар" розійшлися миром, результат можна назвати цілком закономірним. Господарі поля діяли агресивно, більше атакували, що вилилося в забитий м'яч. Після виходу на заміну Салугін в складі "Амкара" гості заграли активніше попереду, але самі забити не зуміли - "допоміг" їм стандарт і Дмитро Стоцький, якому зараз не позаздриш. Ви можете визначити кращих гравців матчу на ваш погляд. Текстову онлайн-трансляцію для вас вів Роман Земко, залишайтеся на "Соккер.ру"!

90 + 4 '

Матч завершено! Сергій Лапочкін дає фінальний свисток!

90 + 3 ' 90 + 3 '

Марсіньо зі своєї лівої ноги завдавав потужного удару в нижній кут - зміг накрити цей "постріл" Селіхов, нехай і не одразу зафіксував м'яч воротар "Амкара"!

90 + 2 '

Жарковато було зараз в штрафний "Амкара". З кутового пішла подача на дальній кут, Селіхов чогось пішов на перехоплення м'яча, не дістався до нього, але захисники вибили "сферу".

90 + 1 '

Три хвилини додав Сергій Лапочкін до основного часу матчу. Джикия біля своїх воріт "подарував" кутовий "Уфі".

90 '

Здорово в контратаку намагалися втекти пермяки: Мільковіч в дотик віддав передачу на Огуду, але нігерієць не зміг виконати акцентований у відповідь пас на хід сербу.

89 '

Стоцький намагається виправитися, активно працюючи на своєму лівому фланзі: подачу робить Дмитро в штрафну "Амкара", де Джикия на випередження грає і вибиває в аут "сферу".

88 ' 88 '

Марсіньо по лівому краю намагався обвести Йовічіча, але заробив лише аут бразилець.

87 '

Мільковіч і Баланович в найпростішої ситуації зіграли нерозумно - білорус явно перебував в "офсайді", а серб віддав йому пас.

85 '

Ігбун все-таки змусив Зайцева вибити м'яч в аут, щільно пресуючи захисника "Амкара". Просить Гончаренко своїх підопічних йти вперед.

84 '

Схоже, що згодні і на нічию гості. Занєв зовсім не поспішає вводити аут з лівого флангу, перед цим давши покотитись м'ячу за бокову.

83 '

Кротов виконав невдалий підкат і сам собі завдав ушкодження. Медична бригада "Уфи" вибігає на поле.

82 '

Цікавий хід: Гончаренко замінює Засеєва, який більше діє на руйнування, випускаючи атакуючого бразильця Марсіньо. Гаджієв ж, навпаки, знімає з гри форварда, вводячи в гру гравця середньої лінії.

81 ' 80 ' 79 '

Огуду виграв в центрі поля м'яч в боротьбі з Ігбуном і по правому флангу почав атаку "Амкара". Сфолив проти Занєв півзахисник "Уфи" Засєєв.

78 '

Не понял зараз Засєєв в атаці фата, який виконав хороший пас між захисників на 13-го номера, але вже забіг за м'яч Азамат.

77 '

"Амкар" відчув, що треба йти вперед і атакувати, так як суперника, м'яко кажучи, зараз пригнічений.

76 '

Да уж, самі собі привезли і гол Уфімцев, і кутовий, після якого була виконана фатальна подача.

75 ' 74 '

Луньов на виході помилився ні без "допомоги" Алікіна, м'яч відскочив Салугін, який по високій дузі перекидав воротаря "Уфи", але той встиг якимось дивом витягнути "сферу" з-під поперечини!

73 '

Кротов рукою підіграв собі в моменті, коли боротьба велася з Огуду. Помітив це Лапочкін і зафіксував фол.

72 '

Слабо використовують стандарти Уфімцев. У другому таймі вже велика кількість "корнерів" подали господарі поля, але нічого небезпечного з них не витягли.

71 '

Знову фата в грі: не став мудрувати форвард, перебуваючи в чужій штрафній під опікою захисника "Амкар", заробив він кутовий.

70 '

Бодул виходячи зі своєї штрафної почав грати на публіку і втратив м'яч, фата перехопив його, змістився до лицьової, зробив простріл на Кротова, але тут не зміг пробити по воротах Селихова.

69 '

Фата кутовий заробив у чужих воріт. Дуже активний в другому таймі нігерійський форвард, чимало проблем він доставив обороні "Амкара".

68 '

Салугін занапастив хорошу атаку "Амкара", вчасно не встиг завдати удару Олександр, а другим темпом вже Баланович сфолив попереду проти Тумасян.

67 '

Тепер уже і Ігбун турбує все того ж Джикії. На кутовий захисник встиг вибити м'яч.

66 '

Джикия не дозволив встигнути до м'яча фата біля лицьової. Від воріт буде вводити "сферу" Селіхов.

65 ' 64 ' 63 '

Ігбун пробив з лінії штрафної акуратно внутрішньою стороною стопи, але удар виявився слабким і точно по центру - без проблем для Селихова.

62 '

"Уфа» не засиджується в обороні, намагаючись утримати рахунок. Швидше за все, це правильне рішення, краще буде збільшити перевагу в рахунку.

61 '

Фата виконав непогану передачу в штрафну "Амкара", але нікого з партнерів не виявилося на шляху м'яча.

60 '

Дісталося зараз Ігбуну по потилиці після верхового єдиноборства з Мільковіч. Можна було б і жовту картку за таку відмашку показати сербу.

59 '

Високу "свічку" запустив Васін в сторону штрафний "Амкара", там фата зачепився на м'яч, але занадто хитру передачу він хотів віддати на Сисуєва п'ятою, "сфера" пішла за лицьову.

58 '

Підводить зараз прийом м'яча Бодул. Хорошу передачу з глибини віддав йому партнер, але хорват примудрився втратити "сферу" за бокову.

57 ' 56 '

Фата відібрав м'яч у Джикії, увірвався в штрафну, де захисника, якого обікрали, дуже ризикував, йдучи в підкат, але чисто вибив "сферу" Георгій на кутовий.

55 ' 55 '

Як не намагався Огуду замкнути високу передачу поляка, футболісти "Уфи" все одно відбилися. Гаджієв готує заміну, отримує вказівки Салугін.

54 '

Стандарт в сторону воріт "Уфи". Гол у м'яча, який буде робити подачу, швидше за все.

53 '

Шиндеру лікарі надають допомогу після того, як він з Ігбун жорстко зіткнувся на фланзі.

52 ' 51 '

Уфімцев чергову атаку позиційну починають через правий фланг.

50 '

На газоні Дмитро Сисуєв, правила проти нього порушив Огуду. Далі 7-ий номер "Уфи" встиг і в штрафний "Амкара" впасти, але Лапочкін порахував, що пенальті не було.

49 '

Ух ти! Класну атаку провели пермяки! Бодул притримав м'яч на лівому краю штрафного, видав знижку під удар Мільковіч, а той пропустив "сферу" між ніг спеціально, щоб та дійшла до Комолова - Павло пробив хльостко в дальній кут і ледь не потрапив!

48 '

Багато верхової боротьби, особливо в центрі поля, ведуть команди. Спокійний темп в грі, не біжать стрімголов ні "Уфа", ні "Амкар" в атаку.

47 '

Замін не відбулося. З порушення правил починають Уфімцев: Сухов в ногу вдарив Комолова, який був швидше на м'ячі.

46 '

Другий тайм розпочався! "Амкар" з центру поля ввів м'яч в гру!

45 + 1 '

Остання атака залишилася за "Уфою", але господарі не змогли витягти користі з неї. Свисток на перерву дає головний арбітр, поки футболісти будуть відпочивати, ви можете погортати нові записи в блогах: https://www.soccer.ru/blogs

45 '

Хвилину додав Сергій Лапочкін до першого тайму. Занєв, який в останні хвилини завівся не на жарт, порушив правила проти Засеєва.

44 '

Луньов від своїх воріт вводить м'яч довгим ударом в центрі поля. Підбір залишається за "Амкаром".

43 '

Занєв серйозно не задоволений фолом Сухова. Лапочкін усно попереджає болгарина за надмірну нервозність.

42 '

"Уфа" контролює м'яч на чужій половині поля. Проти Занєв правила в атаці порушує Сухов.

41 '

Момент шикарний у "Амкара"! Ідову поставив спину Сухову, укрив м'яч корпусом після передачі від Бодул і пробив з близької відстані по воротах Луньова! Воротар відбив, але "сфера" відскочила знову на ногу Брайану, той пробив з гострого кута ще раз - тепер уже в штангу!

40 '

"Амкар" починає свою нову позиційну атаку правим флангом: Мільковіч здорово працює з м'ячем і віддає передачу на Комолова.

39 '

Да уж, просто нікудишній закид на дальній кут штрафного виконав Шиндер, за яким Джикия не встиг.

38 '

По воротах Луньова поки футболісти "Амкара" ударів з площину воріт не наносили. Можливо, черговий стандарт на чужій половині поля допоможе це зробити гостям.

37 '

Оборона "Амкара" провалилася в результаті контратаки "Уфи"! Пішла подача з глибини на фата, який на швидкості пішов від Ідову і з незручного становища пробив з лівого кута штрафного по воротах Селихова в дальній кут - поруч зі стійкою!

36 '

Тумасян сфолив проти Бодул в черговий раз. Приблизно на тому ж місці, як і минулого разу, розіграють стандарт пермяки.

35 '

Фата здорово поборовся за м'яч в центрі поля і скинув головою "сферу" на хід Сисуєва. Пощастило, що Огуду підстрахував захисників, повернувся і відібрав футбольний снаряд у Дмитра.

34 '

Ідову на лівому фланзі викинув аут на Огуду, той прострілив у центр на Комолова. Удар півзахисника "Амкар" був заблокований.

33 '

Фата намагався у самої лицьової обійти Зайцева, але Микола не дав так просто обіграти себе, закривши м'яч корпусом. Той пішов за лінію від нігерійця.

32 '

Шиндер отримав по ногах від Алікіна, але Лапочкін вважає, що чисто зіграв Павло, призначивши аут на користь "Уфи".

31 '

Атакують господарі поля неспішно, влаштувавши для початку перепасовку на своїй половині поля. За володіння м'ячем 58-42% на користь "Уфи".

30 '

Гол виконав подачу в штрафну прямо на голову Засєєвим. Спокійно впоралися з цим стандартом Уфімцев.

29 '

Огуду кинув в прорив Бодул, який загорнув фінт, обіграв Тумасян і отримав від нього ж по ногах. Стандарт на користь "Амкара".

28 '

Як же ефектно і ефективно грає Бодул: не зміг він віддати передачу на Ідову, який вривався у штрафну суперника, м'яч тут же відскочив до нього, і хорват зробив п'ятою пас на фланг, де Занєв вже відкрився.

27 '

Засєєв в дусі "фейр-плей" віддає м'яч СЕЛІХОВА. "Амкар" свою атаку позиційну починає.

26 '

У центрі уваги знову Мільковіч і Ігбун. Африканець намагався головою пробити по м'ячу, але в підсумку "буцнув" серба в скроню. Потрібна медична допомога 2-го номеру "Амкара".

25 '

Ігбун продовжує напружувати оборону "Амкара". З лівого флангу виконував простріл нігерієць, але Мільковіч виявився першим на м'ячі.

24 '

Ого! Ледве зараз Стоцький сам собі не забив! Мільковіч і Шиндер зіграли в "стінку", серб увірвався в штрафну суперника, перебуваючи під пресингом Стоцького, який замість того, щоб винести м'яч по-далі від воріт, головою пробив у свої! Благо, що Сухов стояв на дальньому кутку і вибив "сферу"!

23 '

Васін зробив закид з глибини поля в штрафну "Амкара", де Ігбуну не вдалося зачепитися за м'яч.

22 '

"Уфа" потроху починає прибирати ініціативу. У положенні "поза грою" виявляються відразу двоє нападників "Амкара" - Бодул і Шиндер.

21 '

Стоцький скинув м'яч на Безгрошових, який виконав навіс в штрафну "Амкара". Треба сказати, що все небезпечніше і небезпечніше подачі Уфімцев виконують.

20 '

Сухов спробував укрити м'яч від відразу двох гравців "Амкара" і заробив аут для "Уфи", а трохи пізніше і кутовий біля воріт Селихова.

19 '

Ледве зараз не забив Сильвестр Ігбун! Засєєв виконав подачу на кордон воротарської, де нігерієць перевісел в "повітрі" Мільковіч і пробив головою в дальній кут - поруч зі штангою пролетів м'яч!

18 '

Мільковіч на правому фланзі атаки намагається знайти пролом в обороні "Уфи". Щільно захищаються господарі і не дозволяють пройти сербу вперед.

17 '

Ігбун зараз завдав першого удару в площину воріт Селихова: головою мало не з лінії штрафної прямо по центру - таке воротар просто зобов'язаний ловити.

16 '

Фата чекав подачу Сисуєва в чужій штрафній, але Занєв встиг підстрахувати Ідову і вибити м'яч в аут.

15 '

Тактичний фол здійснив Занєв, підштовхнувши у самій бровки в спину Сисуєва.

14 '

Селіхов вводить м'яч від воріт довгим ударом. Його партнери виграли підбір, готується нова атака "Амкара".

13 '

Проти Стоцького правила порушив в центрі поля в боротьбі Шиндер. Лапочкін дає свисток на користь "Уфи".

12 '

Засєєв проігнорував в центрі поля забігати по правому флангу Сухова і зробив закид вперед на Сисуєва, який виявився не точним.

11 '

На ближню штангу пішла подача від Дмитра Стоцького, відбилися від неї пермяки, але м'яч полетів на ногу Ігбуну, який намагався пробити з лінії штрафного з розвороту, але Огуду заблокував удар Сильвестра.

10 '

Стандартне положення біля воріт "Амкара": кутовий буде подавати Стоцький.

9 '

Занєв з лівого флангу зробив довгий закид у штрафну "Уфи", але там Луньов спокійно забрав "сферу" в руки.

8 '

Огуду починає атаку "Амкара" перекладом на правий фланг. Гості в позиційному наступі.

7 '

Засєєв сфолив на своїй половині поля, стандарт розіграли коротким пасом гості, Бодул виконав навіс у центр штрафного "Уфи", де Васін встиг випередити Шиндера і вибив м'яч на кутовий.

6 '

Перм'яки високо зустрічають суперника: Сисуєва не дали спокійно прийняти м'яч на брівці, який незабаром і втратив його. Лівим флангом розвивається атака "Амкара".

5 '

Сухов не дуже вдало прийняв м'яч на груди в чужій штрафній, відпустив його досить далеко від себе і не зміг пробити по воротах Селихова. Далі впав біля лицьової 33-ій номер "Уфи" після контакту з гравцем "Амкара", але Лапочкін показав, що пенальті там не було.

4 '

Шиндер тікав у контратаку один проти двох захисників "Уфи": Васін не дав себе обвести, підставивши вчасно ногу.

3 '

Стоцький пресингував на лівому фланзі атаки Джикії, змусивши того вибити м'яч в аут тепер уже на іншому краю.

2 '

Господарі поля сьогодні грають в сірій формі, гості - в білих футболках. На лівому фланзі від Васіна "сфера" пішла за межі поля. Ідову до м'яча підбігає, щоб ввести його через бічний.

1 '

Матч розпочався! З центру поля розводять футболісти "Уфи"!

0 '

Свої герої є і у "Уфи": на останньому рубежі стоїть молодий воротар Андрій Луньов, який демонструє вражаючу гру. Голкіпер відбив пенальті у грі з "Локо", а також зробив кілька приголомшливих сейвів в матчах з "Краснодаром" і "Спартаком". До слова, три "сухаря" поспіль у Луньова.

0 '

"Амкар" є однією з найбільш малопропускающіх команд в чемпіонаті. Перм'яки пропустили всього-то 4 м'ячі в 8-й іграх. Багато в чому, це заслуга насиченою оборони, яку вибудував Гаджі Гаджієв.

0 '

"Амкар" зазнав лише однієї поразки зі старту сезону. Нагадаємо, що воно було в гостях і від "Зеніту" (3-0). В інших 7-й зустрічах пермяки набрали 15 очок, і це дуже навіть непоганий результат для "Амкара", який зазвичай звик розташовуватися в другій вісімці в таблиці. Мабуть, це остання зустріч Гаджиєва і компанії, в якій можна і потрібно набирати очки перед низкою серйозних матчів. Календар для "Амкара" склався так, що після виїзду в Уфу у "червоно-чорних" будуть гри поспіль з "Локомотивом", "Краснодаром", "Ростовом", "ЦСКА" і "Спартаком".

0 '

Схоже, що білоруський фахівець, головний тренер "Уфи" Віктор Гончаренко повністю знайшов порозуміння з новою для себе командою, поставив гру, і його футболісти почали давати результати. Як то кажуть, за 4 тури Уфімцев піднялися з бруду, тільки от не в князи, а поки в середину таблиці. Однак, якщо "Уфа" в такому ж темпі продовжить набирати очки, то і до лідерів скоро буде рукою подати. Судіть самі: після 4-го туру команда на останньому місці, з одним набраним балом. Скептики вже відправляють Гончаренко у відставку, тільки ось керівництво клубу вірить в тренера, дає йому можливість працювати. Слідом йде гостьова перемога над "Крильями" (0-1), нічия вдома з "Краснодаром" (0-0), і дві вікторії в Москві над "Локомотивом" (0-1) і "Спартаком" (0-1)! Вражає, чи не так? "Амкар" адже теж на даний момент йде, вважай, в лідерах, тому варто і підопічним Гаджиєва побоюватися.

0 '

Привіт, шановні любителі вітчизняного футболу! Недільна програма Чемпіонату Росії починається з матчу в Уфі, де місцевий клуб прийме гостей з Пермі. "Амкар", на подив багатьох, йде на 4-ій позиції в турнірній таблиці і сьогодні має шанс закріпитися там, наздогнати або зовсім випередити кого-небудь з трійки, так як у "Зеніта" складний матч зі "Спартаком", "ЦСКА" їде в гості до Ростова-на-Дону. Однак, все це буде в разі перемоги над Уфімцев, які показують не менше вражаючі результати: в останніх 4-ох іграх підопічні Гончаренка набрали 10 очок, таким чином перемістившись з дна таблиці в середину - на 9-е місце. "Соккер.ру" буде стежити за матчем в Уфі і висвітлювати всі основні події в текстовій онлайн-трансляції, вести яку буду я, Роман Земко. Стартовий свисток дасть головний арбітр з Санкт-Петербурга Сергій Лапочкін о 14.00 за московським часом.