NEWSru.com :: Російські біатлоністки слабо виступили в естафеті на чемпіонаті світу

Андреа Хенкель, Міріам Гесснер, Магдалена Нойнер, Тіна Бахманн

Жіноча збірна Німеччини показала найкращий результат в естафеті 4х6 км з вісьмома вогневими рубежами на домашньому чемпіонаті світу з біатлону в Рупольдингу.

Тіна Бахманн, Магдалена Нойнер, Міріам Гесснер і Андреа Хенкель, пробігши одне штрафне коло, прийшли на фініш з результатом 1 година 9 хвилин 33 секунди.

Другими стали француженки, програвши переможницям 28 секунд при семи додаткових патронах. Команда Норвегії з 12 промахами на вогневих рубежах поступилася Німеччині 40 секунд і стала третьою.

Росіянки Світлана Слєпцова, Ольга Зайцева, Ганна Богалій-Тітовець та Ольга Вілухіна, використавши 11 додаткових патронів, поступилися німкеням півтори хвилини.

"Я розчарований результатом. Звичайно, це була одна з найважливіших гонок в сезоні, - сказав старший тренер жіночої збірної Росії Вольфганг Піхлер офіційному сайту Союзу біатлоністів Росії . У нас виникли проблеми зі стрільбою. Світлана Слєпцова і Ольга Вілухіна провели непогану гонку. Ми зробимо аналіз гонки, розберемо помилки. А в неділю треба буде битися, битися і ще раз битися. Зайцева, Слєпцова, Вілухіна візьмуть участь в мас-старт. Завдання виграти Кубок націй у нас як і раніше є ".

Чемпіонат світу завершиться сьогодні жіночим і чоловічим мас-стартами. У загальному заліку Росія поки займає в Рупольдінгу сьоме місце з двома бронзовими нагородами. Лідирують норвежці з трьома золотими, однією срібною та однією бронзовою медаллю.