Арбітр матчу Україна - Англія кожні 15 хвилин "вмирає" у Вікіпедії

Після матчу заключного туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу в квартеті D між збірними України і Англії (0: 1), в якому угорський суддя не зарахував взяття воріт гостей , Українські фанати атакували сторінки Віктора Кашшаї в найбільшій інтернет-енциклопедії Вікіпедія.

На україномовної сторінці відразу після завершення матчу було розміщено повідомлення про жорстоке вбивство судді, а також про його нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Адміністратори відновлювали первісний текст, але наполегливі фанати додавали повідомлення знову, повідомляє Infoporn .

Англомовна сторінка була доповнена повідомленням про смерть судді від рук українських фанатів і знищення його тіла собакою, яке було видалено приблизно через 15 хвилин. А на російськомовному дзеркалі енциклопедії арбітру привласнили такі невтішні епітети як "Сліпий" і "Лондонська повія" і відправили у відставку на невизначений термін.

А на російськомовному дзеркалі енциклопедії арбітру привласнили такі невтішні епітети як Сліпий і Лондонська повія і відправили у відставку на невизначений термін

Спірне суддівство Кашшаі в матчі Україна - Англія викликало резонне невдоволення футболістів і уболівальників. На 62-й хвилині він не зарахував гол нападника збірної України Марко Девіча, хоча на повторі було чітко видно, що м'яч перетнув лінію воріт. У підсумку господарі Євро-2012 зазнали поразки з рахунком 0: 1 і не змогли вийти до чвертьфіналу турніру.

Глава спортивного відділу британської телекомпанії ВВС Філ Макналті так прокоментував цей епізод: "Це величезна порятунок для Англії. М'яч після удару Марко Девіча перетнув лінію воріт до того, як його вибив Джон Террі. Судді за воротами знову продемонстрували своє безсилля".

Восени минулого року подібної віртуальної екзекуції піддався іспанський арбітр Едуардо Ітуральде Гонсалес, який допустив грубу помилку в матчі останнього туру відбірного циклу Євро-2012 між Вірменією та Ірландією, яка коштувала вірменам місця в стиковому турнірі. Вболівальники тоді теж відредагували сторінку рефері в Вікіпедії, додавши туди повідомлення про його передчасну кончину.

як повідомляв MIGnews.com.ua , Незарахований гол Марко Девіча в матчі з командою Англії викликав цілу масу емоцій серед британських футбольних експертів. Відразу кілька провідних футбольних експертів Англії висловили нерозуміння того, чому арбітр матчу Віктор Кашшаї з Угорщини не зарахував гол у ворота гостей з Туманного Альбіону.