Матч Хорватія - Англія на «Інтері» побив рекорд на українському телебаченні

У середу, 11 липня, визначилися фіналісти чемпіонату світу з футболу FIFA 2018. Трансляція на телеканалі «Інтер» другого півфіналу між збірними Хорватії та Англії стала найбільш рейтинговим матчем з початку мундіалю. Частка поєдинку Хорватія - Англія серед глядачів 18+ ​​в Україні склала 29,1%, в містах з населенням понад 50 тис. - 32,3%. За аудиторією 18-54 у великих містах частка матчу - 32,2%. Напружений і захоплюючий поєдинок став головною подією дня і беззаперечним лідером свого слоту. У великих містах матч Хорватія - Англія став найбільш рейтинговим спортивною подією з початку року. Трансляцію матчу на телеканалі «Інтер» подивилися 5,6 млн чоловік в Україні.

Трансляцію матчу на телеканалі «Інтер» подивилися 5,6 млн чоловік в Україні

Рахунок у цьому матчі був відкритий вже на п'ятій хвилині основного часу: удар зі штрафного прийшовся в ворота збірної Хорватії. Активізувалися хорватські футболісти тільки в другому таймі і, скориставшись упевненістю англійців в контролі гри, зрівняли рахунок. Забити більше голів в основний час матчу командам не вдалося, тому доля другої путівки в фінал визначилася в додатковий час. Так, на 109 хвилині Маріо Манджукич вивів хорватів уперед. Цей гол не тільки виявився вирішальним у грі з Англією, але і вперше в історії дав путівку збірної Хорватії в фінал чемпіонату світу з футболу!

Трансляція на телеканалі «Інтер» ще одного матчу ½ фіналу у вівторок, 10 липня, між збірними Франції та Бельгії також стала найбільш рейтинговою подією дня і беззастережно лідирувала у своєму слоті. Частка матчу за аудиторією 18+ в Україні склала 25,2%, у великих містах - 27,9%. За аудиторією 18-54 у великих містах трансляція пройшла з часткою 26,9%.

Рахунок в матчі Франція - Бельгія був відкритий тільки в другому таймі: м'яч в ворота бельгійців забив Самуель Умтіті. Цей гол і вирішив результат напруженого протистояння: французька команда вперше за 12 років вийшла у фінал чемпіонату світу.

Трансляції матчів півфіналу ЧС-2018 на телеканалі «Інтер» подивилися 7,1 млн чоловік в Україні. У середу, 11 липня, телеканал «Інтер» став лідером дня на українському телеринку з часткою 15,6% по аудиторії 18+ в Україні і 16,3% у великих містах. За аудиторією 18-54 (50+) частка телеканалу «Інтер» склала 15,1%.

Дані дослідження ТВ аудиторії належать ІТК. Оператор панелі - Nielsen; моніторинг - Комунікаційний Альянс. Дані надані телеканалом «Інтер». Дані розраховані для цільових аудиторій 18+ (Україна), 18+ (50+), 18-54 (50тис. +) І 4+ (Україна). Дані розраховані для доби і для слота події за 10-11.07.2018 (дані Overnight). Дані надані за показниками shr% і cov # (для аудиторії 4+, Україна). Детальніше за показниками і визначень цільових аудиторій в глосарії ІТК http://tampanel.com.ua/ru/about/glossary/