Відео голів Бразилія-Німеччина. Всі голи по хвилинах

1. Перший півфінал чемпіонату світу-2014 завершився повним провалом господині ігор збірної Бразилії. ...
  2. Бразилія - ​​Німеччина: голи по хвилинах
  3. Бразилія-Німеччина. Відео голів:

Перший півфінал чемпіонату світу-2014 завершився повним провалом господині ігор збірної Бразилії. Збірна Німеччини наколотила в ворота пентакампеонів 7 голів, пропустивши при цьому лише раз. Поразка стала найбільшим для бразильської збірної з 1920 року. Вболівальники команди влаштували погроми, а головному тренеру Луїсу Феліпе Сколарі довелося вибачатися за те, що "команда втратила контроль". Дивитися відео всіх голів матчу Бразилія-Німеччина 2014 якнайнижче.

Бразилія-Німеччина: огляд матчу

Втрата ключового гравця Неймара, який отримав травму хребта в матчі з Колумбією, і капітана команди Тьяго Сілви, який перебрав жовтих карток, обернулася для збірної Бразилії катастрофою.

Збірна Німеччини рознесла команду Бразилії з рахунком 7: 1 і тріумфально вийшла у фінал ЧС. З трибун стадіону "Мінейран" за ганьбою своєї команди спостерігали тисячі бразильських уболівальників.

Німці, здається, і не помітили слабкою спроби суперників заволодіти ініціативою з самого початку гри. Вже на 11-й хвилині зустрічі їх нападник Томас Мюллер забив гол після розіграшу кутового. Але це була лише приманка. У проміжок з 23 по 29 у хвилину в сітку воротаря бразильців Жуліо Сезара полетіли ще чотири голи. Дубль оформив Тоні Кроос, ще по голу забили Мирослав Клозе і Самі Хедіра. На перерву команди пішли з рахунком 0: 5 на користь футболістів Йоахіма Льова.

Перерви бразильцям вистачило лише, щоб віддихатися, але ніяк не вирішити, як переломити хід гри. Після свистка вони знову кинулися в атаку, але натрапили на стіну у вигляді воротаря німців Мануеля Нойєра. Він один за іншим відбив м'ячі Оскара, Пауліньо і Фреда.

До кінця основного часу німці довели рахунок в матчі до 7: 0. Обидва голи у другому таймі забив вийшов на заміну Андре Шурле. Спочатку, на 69-й хвилині, він замкнув флангову передачу Лама, а через десять хвилин, отримавши пас від Мюллера, вистрілив під поперечину.

Багато вболівальників на трибунах вже витирали сльози, коли бразильцям вдалося забити гол престижу. Оскар виграв забіг у Боатенга, вийшов один на один з Нойером і точно пробив по воротах.

Поразка стала найбільшим в історії Бразилії. До сих пір самим кошмарним роком у футбольній історії цієї країни був 1920 рік. Тоді бразильці програли Уругваю з рахунком 0: 6.

Після матчу ошелешені вболівальники збірної Бразилії влаштували погроми. Вони спалили дев'ять автобусів в Сан-Паулу, розграбували магазин електроніки і влаштували бійку на пляжі Копакабана в Ріо-де-Жанейро, де півфінальний матч транслювали на великому екрані. За даними ЗМІ, 11 чоловік були затримані поліцією.

Головному тренеру збірної Бразилії Луїсу Феліпе Сколарі довелося вибачатися. Він заявив, що винен у поразці і повинен взяти всю відповідальність на себе. Сколарі додав, що команда втратила контроль. "Це ненормально, але іноді трапляється", - зауважив він.

Сьогодні інтернет затоплений колажами, присвяченими матчу Бразилія-Німеччина. Головною жартом стали хитрощі фанатів зі статуєю Ісуса Христа в Ріо-де-Жанейро. На одних картинках вона відлітає з Бразилії, на інших прініал кольору німецької збірної, на третіх постає в образі канцлера ФРН Ангели Меркель, на четверте - затискає рукою рот. Втім, варіацій нескінченне число.

Бразилія-Німеччина. Відео голів:

Бразилія-Німеччина. Дивитися повтор можна 9 липня на телеканалах "Спорт 1" і "Росія 2". Почала трансляцій о 20:05 і о 20:25 відповідно.