1. Амур - Салават Юлаєв - 6: 5 (1: 1, 4: 4, 1: 0)
  2. Витязь - Торпедо - 2: 1 (2: 0, 0: 1, 0: 0)
  3. Локомотив - ОХК Динамо - 7: 2 (3: 2, 3: 0, 1: 0)
  4. Динамо Мінськ - Атлант - 4: 3 (3: 1, 0: 1, 1: 1)

Амур - Салават Юлаєв - 6: 5 (1: 1, 4: 4, 1: 0)

Відео голів і трансляції матчу ; онлайн / статистика матчу

4 останні матчі: 2: 1, 3: 2, 0: 4, 3: 4

До гри.

Керівництво «Амура» вміє дивувати. Сергію Светлову, покликаному витягнути Хабаровський хокеїстів до кінця чемпіонату в вісімку на Сході, дали опрацювати з командою всього 98 днів . «Рішення прийнято у зв'язку з тим, що не виконано головне завдання - вихід в плей-офф», - заявив прес-секретар далекосхідного клубу . До ігор на виліт, між іншим, трохи більше ніж півтора місяці, однак в «Амурі» вже не вірять в успіх команди. Виконувати обов'язки тренера буде ... Хто б ви думали? Природно, Олександр Блінов. Хабаровський клуб нерозлучний з цим наставником як корабель «Біда» і капітан Врунгель. Блінов вже в шостий раз стає головним і при цьому неодноразово займав інші посади в структурі команди.

У «Салават Юлаєв» є прекрасна можливість зустріти Новий рік в ранзі лідера чемпіонату. Погодьтеся, 80 потенційних очок в таблиці - вельми приваблива перспектива? А є всі передумови, що так і буде: Уфімцев виграли вже 6 зустрічей поспіль, забиваючи не менш 3 шайб в кожному матчі.

Команди двічі зустрічалися в сезоні, проте «Салават» не зміг взяти максимум очок. Якщо в першій зустрічі в Уфі питань про переможця не виникло - 4: 0 на користь господарів, то ось другий матч з «Амуром» закінчився тільки в серії буллітів - 4: 3. Найбільше результативних балів у цьому протистоянні набрав Олександр Радулов - обидва рази він оформляв дубль.

В Уфі завершився 7-й щорічний конкурс дитячих малюнків «Моя хокейна команда». Поряд із забавними і милими картинками трапляються і майже твори мистецтва. Скоротати час до матчу і подивитися на роботи дітей можна тут .

Після гри.

Результат більш ніж несподіваний, але при цьому закономірний.

Останній раз 5 шайб «Салават» пропустив 19 листопада в матчі проти мінського «Динамо». Тоді В'ячеслав Биков запевняв, що в ворота його команди залітають неймовірні голи. Сьогодні ж всі пропущені гостями шайби були з серії реальних: і для Колесника, і для змінив його Єременко. Втім, не вони одні винуватці такого результату.

«Ми сьогодні допустили дуже багато помилок в обороні, хоча попереджали хлопців, що« Амур »проводитиме дуже гострі контратаки. На жаль, не змогли до кінця виконати установку на матч. Пропускали в нерівних складах, потрібно попрацювати над цим елементом », - ось такий діагноз поставив наставник« Салавата »на цей раз. Ризикнемо не погодитися з Биковим. Працювати потрібно над елементом під назвою «оборона» в цілому - сьогодні вона вже зовсім була погана. Так само бажано позбутися проблем на перезміні: отримувати через це чотири штрафних хвилини за матч - якось безглуздо.

Хокеїсти «Амура» себе проявили з кращих сторін. П'ять пропущених шайб для будь-якої захисної лінії, звичайно, забагато, але ж і атака Уфімцев не з аби кого складається. На Яна Дані теж не варто дивитися косо - так, пропустив 5, але зате 46 кидків відбито!

Якщо говорити про героїв зустрічі, то з боку господарів це, безперечно, трійка Копєйкін - Нікулін - Мартіньш Ципуліс. Хокеїсти даного ланки взяли участь в чотирьох гольових атаках. У «Салавата» в головних ролях все ті ж особи: Сергій Зінов'єв з черговим дублем і Олександр Радулов, який продовжив результативну серію до 5 матчів.

Витязь - Торпедо - 2: 1 (2: 0, 0: 1, 0: 0)

4 останні матчі: 0: 8, 1: 0, 3: 5, 4: 3

До гри.

«Зрозуміло, що великий відрив, але надія вмирає останньою. Будь-яка команда може потрапити в яму і почати програвати. Нам треба грати, намагатися, вигравати матчі, набирати очки. Шанс завжди є. Я вірю, що у нас все вийде », - капітан« Витязя »Данило Марков в інтерв'ю «Советскому спорту» показав себе рідкісним оптимістом. Відрив Чехівці від зони плей-офф складає 21 очко. «Витязь» зможе взяти участь в іграх на виліт тільки в тому випадку, якщо відразу три команди - «Торпедо», ЦСКА і «Спартак» - взагалі перестануть виходити на матчі, а Чехівці при цьому в останніх 18 зустрічах візьмуть 8 перемог в основний час . Утопія, в загальному.

А ось ніжегородци сьогодні можуть виявитися в вісімці кращих на Заході. Відставання від «Спартака» - всього 2 очки, так що перемоги цілком вистачить, щоб зустрічати Новий рік в хорошому настрої. Хоча навряд чи Володимир Голубович буде повністю щасливим: «Нам просто нема кого ставити. Наприклад, Варнаков грає через біль, і ми навіть вирішили не брати його в поїздку в Чехов. Багато хлопців грають на уколах, тому ситуація важка ».

За даними деяких ЗМІ, Андрій підступи сьогодні може покинути «Витязь» . Якщо ця інформація підтвердиться, то цікаво, чим керується менеджмент клубу, розлучаючись з третім бомбардиром і кращим асистентом команди.

Після гри.

За кілька хвилин до гри сайт «Витязя» підтвердив повідомлення про розставання команди з форвардом Олексієм Козневим. Нападник не зіграв жодної зустрічі після перерви в чемпіонаті, а тому на складі господарів його відсутність ніяк не відбилося.

Долю матчу вирішила гра в більшості. Чехівці, що володіють далеко не кращої статистикою в цьому компоненті, раптом показали стовідсотковий результат за перші 20 хвилин зустрічі. Два вилучення ніжегородцев - і 2: 0 до 12-й хвилині. «У таких іграх фора в дві шайби - серйозна заявка на перемогу. Хоча, в першому періоді різниця в рахунку могла бути ще більше. Нас підвели видалення і ігрова дисципліна », - Володимир Голубович кожен раз намагається знайти різні причини поразок, але виходить погано - по суті помилки все ті ж.

Гості, звичайно, відіграли одну шайбу і робили все, щоб зрівняти рахунок, але Кевін Лаланд продемонстрував, за що він отримує гроші в клубі. На останніх секундах матчу, втім, його могли і не питати, але вихід двох хокеїстів «Торпедо» на одного «витязя» ні до чого не привів. Нижньогородці виїжджають з Чехова без очок.

У блозі «Команда граду Нижнього» - роздуми про підсумки сьогоднішнього матчу: «Поразка ... Що тут скажеш? «Витязь» треба було обігравати просто кров з носу. Безумовно, у «Торпедо», є об'єктивні причини невдач: травми, загальна втома, невпевненість, пов'язана з ураженнями, але ніхто крім самих хокеїстів з цієї ями себе не витягне. Думайте, містер Голубович. Такими темпами плей-офф нам не бачити ».

Локомотив - ОХК Динамо - 7: 2 (3: 2, 3: 0, 1: 0)

Останній матч: 2: 4

До гри.

Головний матч середовища. На «Арені-2000» вирішиться, хто післязавтра буде пити шампанське в ранзі лідерів Західної конференції.

«Локомотив» набрав досить непоганий хід. Протягом останніх п'яти матчів Ярославцев закінчувалися розгромом суперника. Загальний рахунок шайб 30: 5. Причому, якщо таку перевагу у зустрічах з «Витязь», «Торпедо» і «Спартаком» можна списати на різницю в класі, то навряд чи таке скажеш про «Северстали», яка має підопічних Вуйтека в таблиці.

У «Динамо» почалася якась чорна смуга. Мало того, що підопічні Знарка зазнали трьох поразок поспіль, так ще й хокеїсти мало не партіями вибувають через травми до кінця сезону. Слідом за Григорієм Шафігуліним подумки до наступного чемпіонату може готуватися і Олександр Бойків . Майкл Гарнетт, Роман Дерлюк, Юрай Колнік, Руслан Зайнуллин і Філіп Новак - список тих, хто поки так само не може зіграти за «Динамо» за станом здоров'я.

У минулій зустрічі цих команд підопічні Олег Знарка не зазнали особливих проблем в Москві і виграли 4: 2. Тоді наставником «Локомотива» був Кай Суйкканен, який пояснив поразку тиском високих будівель і великою кількістю вогнів. Здається, з приходом Вуйтека ці фобії у Ярославцев пропали.

Після гри.

На статистику останніх матчів «Локо» тепер взагалі страшно дивитися: 6 розгромів поспіль із загальною різницею 37: 7. Монстри просто - іншого слова тут не підбереш.

Пропустивши дві шайби в стартовому відрізку матчу, господарі ще до перерви вийшли вперед у рахунку. У другому періоді ярославці відвантажили суперникові три шайби, а точний кидок Костянтина Руденко в заключній двадцятихвилинці виглядав і зовсім як добивання лежачого. Незважаючи на те, що за статистикою «динамівці» завдали лише на один кидок у ворота менше, на льоду в цей вечір виконувала соло інша команда.

Ударно провів матч форвард «Локомотива» Олександр Калянін - на його рахунку не тільки дубль і гольовий пас, а й бійка з нападаючим гостей Геннадієм Столяровим .

Наставник «Локомотива» цілком заслужив дружне скандування «Вуйтек, Вуйтек», яке гриміло під склепіннями «Арени-2000». Ярославці перед новим роком зняли всі питання про лідера в Західній конференції. І схоже, надовго.

Динамо Мінськ - Атлант - 4: 3 (3: 1, 0: 1, 1: 1)

4 останні матчі: 1: 4, 2: 3, 2: 1, 1: 4

До гри.

У мінчан було два дні на те, щоб обміркувати, навіщо вони надали «Авангарду» фору в 4 шайби, а потім болісно намагалися її відіграти. «Радий, що в третьому періоді ми змогли показати хороший хокей уболівальникам і навіть подарували їм надію», - порадів поразки Марек Сікора. Взагалі, у мінчан останнім часом знижується планка: ще недавно вони могли привозити по 10 очок з виїзду, а тепер і домашню поразку по буллітам від «Югри» в цілому сприймають як позитивний результат.

У разі сьогоднішньої перемоги «Атлант» може зайняти відразу третю сходинку в конференції - так високо митіщінци ще не піднімалися в цьому сезоні. «Не варто забувати, що ще місяць тому ми були за межею плей-офф. Розслаблятися рано, нам належить ще багато працювати, щоб підійти у повній готовності до вирішальних ігор », - Олег Петров в свої 39 дасть фору в працездатності багатьом молодим. Тільки за грудень форвард набрав 5 + 8.

У складі «Атланта» може з'явиться новачок. Та не простий, а з ім'ям! Мілош Ржига зацікавлений в послугах словацького форварда Мирослава Шатана . Втім, про які-небудь домовленості поки говорити рано.

Після гри.

Протистояння чеських тренерів закінчилося перемогою більш досвідченого і спокійного Сікори: «Ми дуже хотіли виграти. А так як в матчі було дуже багато вилучень, гравці четвертого ланки сиділи холодні. Я розумів ризик, але вирішив з другого періоду перейти на гру в три ланки. Дуже сподівався, що впораємося фізично, але в самому кінці зустрічі нам було дуже важко ».

Мілош Ржига не став відповідати на цей хід, а продовжив гнути свою лінію. Але його підопічні весь матч виступали в ролі наздоганяючих, і до кінця ігрового години так і не змогли зрівняти рахунок. Причина поразки - в невдалий старт зустрічі: «Атлант» першого періоду і «Атлант» залишилися 40 хвилин - дві різні команди. З цим погодився і пан Ржига: «У першому періоді команда виглядала неготовою. Ми постійно упускали гру в середній зоні. Захисники не справлялися, а нападники не допомагали обороні. У другому періоді на лід вийшла вже інша команда. Почали активніше діяти, грали в тіло, добре тримали середню зону, створювали величезну кількість моментів, але трохи не встигали в завершенні ».

Результат визначила гра перших двох трійок нападу «Динамо» - у внутрішньокомандному протистоянні їх мікроматч закінчився з рахунком 2: 2. У «Атланті» ж, власне, змагатися нікому - тут головним є людина-ланка Сергій Мозякин. Сьогодні форвард завдав 12 кидків в створ воріт, проте відзначитися йому вдалося лише одного разу.