На Львівщині відбувся чемпіонат Європи з автомодельного спорту

У Стрию відбувся чемпіонат Європи з автомодельного спорту / galinfo.com.ua

На Львівщині в місті Стрий, завершився 66-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту. Участь в змаганнях взяли представники 13 європейських країн: Білорусі, Болгарії, Великобританії, Естонії, Італії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, Франції, Швейцарії та України. На змагання суперники виставили 134 кордові моделі, повідомляє прес-служба Спортивного комітету України .

Високий клас світових і європейських лідерів автомодельного спорту підтвердили українські та естонські автомоделісти, які перемогли в п'яти з шести класів.

Зокрема, Андрій Якимів (м.Тернопіль) переміг в двох класах кордових моделей: клас 1 (1.5 куб. См) і клас 3 (3.5 куб. См.), Естонці Лембіт Вахер - в класі кордових моделей 2 (2.5 куб. См .), Тійт Луман - в класі 4 (5 куб. см.) і Андо Рохтметс - клас 5 (10 куб. см.). Одна медаль вищої проби в активі російського автомоделістів Миколи Кубасова - клас 3b (3,5 куб. См.).

Срібло завоювали троє наших автомоделістів: Тарас Прядко, який вів запеклу боротьбу за перше місце, однак завершив змагання срібною медаллю в класі 3b (3.5 куб. См.), Володимир Смольников - в класі в класі 2 (2.5 куб. См.) І Валерій Вагін - в класі 4 (5 куб. см.). Бронзовим призером української збірної став Андрій Смольников - в класі 3 (3.5 куб. См).

Чемпіонами Європи 2017 року командному заліку стала збірна Естонії, яка зуміла набрати 2 563 залікових очок. Українські спортсмени посіли друге місце в командному заліку, набравши 2 277 залікових очок.