Путін привітав переможців чемпіонату світу з веслування

Володимир Путін. Фото: Прес-служба Президента Росії

Президент Росії Володимир Путін надіслав вітальні телеграми переможцям проходив в Португалії чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное. Документи опубліковані на сайті Кремля.

На що завершився світовій першості росіяни завоювали три золотих медалі. Чемпіонами світу в 2018 році стали Ксенія Курач на дистанції 500 метрів в каное-одиночці. На аналогічній дистанції в каное-четвірці перемогу святкували Павло Петров, Віктор Меланте, Михайло Павлов і Іван Штиль, в каное-двійці - Артем Кузахметов і Владислав Блинцов.

Всього в скарбничці збірної 11 медалей: три золоті, три срібні та п'ять бронзових. Цей результат дозволив збірній Росії посісти третє місце в загальнокомандному заліку турніру.

У привітанні Ксенії Курач Путін зазначив її напружена праця в боротьбі за «путівку» на чемпіонат світу. «Завдяки проявленій майстерності і чемпіонського характеру [ви] зуміли вирватися вперед, здобути яскраву, заслужену перемогу», - сказав глава держави.

«Ви впевнено впоралися з поставленим завданням, показали вищий клас майстерності і злагоджену командну роботу. Ваш успіх переконливо підтвердив лідерський настрій нашої збірної, зміцнив чудові традиції вітчизняної школи з веслування на байдарках і каное », - зазначив президент у зверненні до чемпіонів світу в каное-четвірці.

У привітанні, адресованому Артема Кузаметову і Владиславу Блінцова, російський лідер заявив, що спортсмени «гідно витримали перевірку на міцність характеру, продемонстрували відмінну підготовку і волю до перемоги» і «по праву зайняли вищий щабель п'єдесталу пошани».

Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное 2018 року проходив з 23 по 26 серпня в Монтемор-у-Велью.