«Ак Барс» програв «Торпедо» в домашньому матчі чемпіонату КХЛ

(Казань, 6 листопада, «Татар-інформ», Сергій Гаврилов). У черговому домашньому матчі чемпіонату КХЛ казанський «Ак Барс» сьогодні поступився вдома нижегородському «Торпедо» з рахунком 1: 2. Всі шайби були закинуті у другому періоді.

Відзначимо, що цей матч для казанців став останнім перед перервою в чемпіонаті, пов'язаному з іграми збірних. Нападники - канадець Роб Клінхаммер і чех Іржі Сікач - вже поїхали в свої національні збірні. Фінський захисник Атте Охтамаа, шведський форвард Антон Ландер, російський - Володимир Ткачов, захисники Василь Токранов Василь Вікторович та Альберт Яруллин вирушили в першу і олімпійську збірні Росії відразу після зустрічі з «Торпедо».

Такий форс-мажор неминуче викликав серйозні зміни в складі казанців. Так, в «Ак Барс» повернувся нападник Дмитро Обухів, який в останній раз виходив на лід 8 вересня в матчі з «Югрою», встигнувши зіграти в цьому сезоні всього два матчі за рідний клуб, сьогодні був третій.

Рідкісний випадок, на перших же секундах гри на льоду зустрілися рідні брати - захисник господарів 30-річний Степан Захарчук і 21-річний нападник гостей Іван Захарчук. Додамо, що головний тренер «Торпедо» Петеріс Скудра і один з його помічників по тренерському штабу Андрій Царьов грали голкіперами в «Ак Барсі». А для капітана господарів Олександра Світовит сьогоднішній матч став ювілейним, 500-м в КХЛ.

А для капітана господарів Олександра Світовит сьогоднішній матч став ювілейним, 500-м в КХЛ

Сама ж гра почалася жваво і на високих швидкостях, ні господарі, ні гості в обороні не засиджувалися. У першому періоді у кожної з команд було по два більшості, але отримати вигоду з чисельної переваги нікому не вдалося. А ось на самому початку другої третини матчу, коли нижньогородці в черговий раз опинилися в меншості, шайба влетіла-таки в ворота «Ак Барса» - Євген Мозер перехопив недбалу передачу господарів, втік до воріт Еміля Гаріпова і потужно кинув, шайба брязнула об перекладину і вискочила в поле. Лише після відеоперегляду гол був зарахований, 0: 1. І ще раз через 8 хвилин арбітрам довелося дивитися відео, і знову взяття воріт було зараховано, 0: 2. На цей раз могло здатися, що при добиванні гравець «Торпедо» високо підняв ключку, але немає, це був Іван Захарчук, прогавив старший брат молодшого.

Одну шайбу казанці відіграли ще в другому періоді, знову дуже красиво закинув Микита Язьков, над плечем голкіпера в дальній кут, 1: 2. Між іншим, воротар гостей Станіслав Галімов в минулому сезоні захищав кольори «Ак Барса». Так що у нього особисто настрій на матч в Казані був особливим.

Язьков на початку третього періоду дуже невдало вдарився об бортик, довелося виходити на лід лікаря команди. Нападник «Торпедо» Геннадій Столяров отримав за «удар ключкою» 5 + 20, видалення до кінця гри. Але і на цей раз господарі більшість не реалізували. Язьков через кілька хвилин повернувся на лід. Обійшлося без травм. А ось піти від поразки господарям так і не вдалося. Хоча ще за дві з гаком хвилини до фінального свистка казанці зняли воротаря і випустили шостого польового гравця.

Після 28 ігор в активі «Ак Барса» залишилося 56 очок. У наступному турі 13 листопада казанці зіграють в Мінську з місцевим «Динамо».

«Ак Барс» (Казань) - «Торпедо» (Нижній Новгород) - 1: 2 (0: 0, 1: 2, 0: 0).
Шайби закинули: Язьков (33) - Мозер (22), І.Захарчук (30). Штраф: 12-41.
«Ак Барс»: Гарипов. Охтамаа- Батиршін, Лукоянов- Малихін - Язьков;
Яруллин - Марков, Галіев- Ткачов - Глухів; Токранов Василь Вікторович - Захарчук, Глінкін- Ландер - Косів; Сидоров, Обухів - Світов-Архипов.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.