El Clasico. «Реал Мадрид» - «Барселона» 2-3. Мессі відроджує інтригу в чемпіонаті / Realmadrid.ru

У домашньому Класико в рамках 33-го туру Ла Ліги «Реал Мадрид» поступився «Барселоні», дограючи зустріч в меншості і пропустивши вирішальний гол на останніх секундах зустрічі

У домашньому Класико в рамках 33-го туру Ла Ліги «Реал Мадрид» поступився «Барселоні», дограючи зустріч в меншості і пропустивши вирішальний гол на останніх секундах зустрічі. Рахунок в матчі відкрив Каземіро, зігравши на добиванні після подачі кутового, проте Ліонель Мессі вже через п'ять хвилин відновив рівновагу. В середині другого тайму Іван Ракітіч вивів свою команду вперед, а через кілька хвилин з поля був видалений Серхіо Рамос, який отримав червону картку за грубий підкат. Проте, що вийшов на заміну Хамес Родрігес в кінцівці зустрічі зрівняв рахунок, проте Мессі на останніх секундах компенсованого часу все ж зумів забити свій другий м'яч і принести своїй команді настільки важливі три очки.

Голи: Каземіро 28 '(1-0), Ліонель Мессі 33' (1-1), Іван Ракітіч 73 '(1-2), Хамес Родрігес 86' (2-2), Ліонель Мессі 90 + 2 '(2 3).

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Начо Фернандес, Серхіо Рамос, Марсело - Каземіро (Матео Ковачич 70 '), Лука Модріч, Тоні Кроос - Гарет Бейл (Марко Асенсио 39'), Карім Бензема (Хамес Родрігес 82 ') , Кріштіану Роналду.

«Барселона»: Марк-Андре тер Штеген - Серджіо Роберто, Жерар Піке, Самюель Умтіті, Жорді Альба - Іван Ракітіч, Серджіо Бускетс, Андрес Іньєста - Ліонель Мессі, Луїс Суарес, Пако Алькасер (Андре Гомеш 70 ').

Запасні: Кіко Касілья, Данило, Іско, Альваро Мората - Яспер Сіллессен, Люка Дінь, Арда Туран, Денис Суарес, Карлес Ален, Хав'єр Маскерано.

Тренери: Зінедін Зідан - Луїс Енріке.

Арбітр: Алехандро Ернандес Ернандес.

Попередження: Каземіро 12 ', Матео Ковачич 81' - Самюель Умтіті 39 ', Ліонель Мессі 90 + 3'.

Вилучення: Серхіо Рамос 77 '.

23 квітня 2017. Мадрид. «Сантьяго Бернабеу».

Наступний матч: в середу, 26 квітня, о 22:30 за московським часом «Реал Мадрид» зіграє на виїзді з «Депортіво» в рамках 34-го туру Ла Ліги.