"Рубін" виграв "Барселону" в матчі Ліги чемпіонів

Рубін обіграв Барсу. Фото: uefa.com У вівторок казанський "Рубін" виграв матч відбіркового етапу Ліги чемпіонів у іспанської "Барселони" з рахунком 2: 1. Гра проходила в каталонській столиці на стадіоні "Камп Ноу". "Лента.Ру" вела он-лайн трансляцію матчу.

Перший гол на 2-й хвилині забив Олександр Рязанцев, але незабаром після початку другого тайму "Барселона" зрівняла рахунок - на 47-й хвилині Златан Ібрагімович увійшов в штрафну і потужно вдарив у дальній кут воріт. На 73-й хвилині Гекденіз Караденіз після передачі Домінгеса забив другий гол у ворота каталонців.

Нагадаємо, це третій матч чинного чемпіона Росії "Рубіна" в Лізі чемпіонів сезону-2009/10. У перших двох зустрічах "Рубін" набрав лише одне очко.

В іншому матчі групи F міланський "Інтер" приймав київське "Динамо". Матч закінчився з рахунком 2: 2, причому "Інтеру" довелося два рази відіграватися.

У підсумку після трьох матчів в групі F відразу три команди набрали по 4 очки: "Рубін", "Барселона" і "Динамо". На останньому місці поки "Інтер" - він набрав лише три очки: італійська команда ще жодного разу не перемогла, але жодного разу і не програла.

джерело: lenta.ru