Реал Барселона - огляд матчу - Ель Класико 23 12 2017 - новини футболу

Мадридський "Реал" розгромно програв "Барселоні" в 17-му турі чемпіонату Іспанії. Ель Класіко на "Сантьяго Бернабеу", яке вперше в історії проходило о першій годині дня за місцевим часом з акцентом на азіатський ринок, завершилося перемогою каталонців з рахунком 3: 0.

Підопічні Зінедіна Зідана активно почали зустріч і вже на старті поєдинку Роналду забив гол. Однак перед тим, як вбити м'яч під поперечину, Кріштіану заліз в офсайд.

Через 9 хвилин португалець отримав забійний шанс відкрити рахунок, але банально не влучив по м'ячу, замикаючи простріл Крооса.

Після цього гра трохи заспокоїлася і перейшла на позиційну боротьбу у центрі поля. Обидві команди діяли компактно в обороні, не даючи супернику вільного простору.

На кінець півгодини Пауліньо вискочив один на один з Навасом, але воротар потягнув удар бразильця під поперечину. В атаці у відповідь Роналду з декількох метрів міг забивати, проте тер Штеген парирував його постріл в кут ногою.

Після перерви "Барса" заграла активніше і досить швидко це дало свої плоди. Бистра контра каталонців завершилася тим, що Роберто покотив на Суареса, а той розстріляв Наваса.

"Реал" полетів відіграватися, проте через 10 хвилин отримав другий м'яч у свої ворота. Дані Карвахаль рукою не дав Мессі забити, парирував удар аргентинця. У підсумку захисник отримав червону, а Лео впевнено реалізував пенальті.

Видалення серйозно вплинуло на гру "вершкових". Підопічні Зідана всіляко йшли вперед, при цьому залишаючи вільні зони ззаду.

Господарі могли відквитати хоча б один м'яч, але тер Штеген блискуче врятував "Барсу" після ударів Бейла (двічі) і Рамоса. А на останній хвилині зустрічі Відаль довів рахунок до розгромного.

Таким чином каталонці збільшили серйозний відрив від мадридців в турнірній таблиці. Тепер він становить 14 очок.

Ла Ліга. 17 тур

"Реал" - "Барселона" - 0: 3

Голи: Суарес, 54, Мессі, 64 (пен), Відаль, 90 + 3

"Реал": 1. Навас К., 2. Карвахаль, 5. Варан, 12. Марсело, 4. Серхіо Рамос, 8. Кроос, 10. Модріч, 14. Каземіро (Асенсио, 72), 23. Ковачич (Бейл, 72), 7. Роналду, 9. Бензема (Начо, 66)

"Барселона": 1. Тер Штеген, 25. Вермален, 3. Піке, 5. Бускетс, 8. Іньєста (Семеду, 77), 15. Пауліньо (Гомеш, 84), 18. Хорді Альба, 20. Роберто (Відаль , 90 + 2), 4. Ракітіч, ​​9. Суарес, 10. Мессі

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Кріштіану Роналду "опустили" перед матчем з "Барсою".

Підписуйся на наш Instagram ! Отримуй тільки найважливіше!