Вуличний баскетбол знову захопив Тамбов

6 вересня спортивний майданчик обласної спортивної школи прийняла довгоочікуване змагання: міжрегіональний турнір з вуличного баскетболу 3х3, учасниками якого стали 27 обласних команд і навіть гості з Липецька.

Уже вдруге Тамбовська регіональна громадська організація «Федерація вуличного баскетболу», Тамбовська міська Дума за підтримки Глави міста Тамбова Олексія Кондратьєва допомагають спортсменам, небайдужим до цього виду спорту, зіграти в обласному центрі.

Протягом всіх змагань глядачі могли не тільки перейнятися духом вуличного баскетболу і підтримати своїх фаворитів, але і порадіти вражаючою розважальною програмою. На майданчику виступав жіночий танцювальний колектив «Тріада», і своїми піруетами радували і хлопці з «Trick launcher». Поруч графіті-творіннями надихали «T-ART».

Крім змагальної програми для учасників турніру, спонсори заходу підготували і конкурси для глядачів.

Самі організатори очікували більшої кількості команд на турнірі, вважають це своєю недоробкою, проте далі-більше: Тамбов полюбив турніри з вуличного баскетболу та з нетерпінням чекає нових спортивних баталій.

В результаті змагань у дорослій групі від 17 років призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце - «ТріплДабл», 2 місце у «Суддів» і 3 місце зайняла команда «NWA».

Конкурс за кидками згори виграв Вадим Єгоров, а дворазовим переможцем конкурсу по триочкових кидків став Павло Цуріков.

У юнаків до 17 років була першою «Вишенька», срібними призерами стали «Воїни». У дівчат цього ж віку 1 місце у «Мічурінськ», а срібні медалі у представниць прекрасної статі з «Тополь-М».