Баварія - ПСЖ - 3: 1 в міжнародному кубку чемпіонів

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 липня 2018, 19:32 Переглядів: 21 липня 2018, 19:32 Переглядів:   Баварія виграла стартовий матч турніру

"Баварія" виграла стартовий матч турніру. Фото AFP.

Мюнхенська "Баварія" перемогла паризький "Парі Сен-Жермен" у стартовому матчі Міжнародного кубка чемпіонів. Зустріч відбулася в Клагенфурті (Австрія) на стадіоні "Вертерзее" і завершилася з рахунком - 3: 1 на користь мюнхенського клубу.

Рахунок відкрив нападник парижан Тімоті Веа на 32-й хвилині. "Баварія" зрівняла рахунок на початку другого тайму завдяки точному удару півзахисника Хаві Мартінеса. Хавбек Ренату Саншеш вивів мюнхенську команду вперед на 68-й хвилині. Крапку в матчі поставив форвард Джошуа Зіркзее в кінцівці другої половини.

У наступному матчі "Баварія" зіграє з "Ювентусом" (26 липня), "ПСЖ" зустрінеться з лондонським "Арсеналом" (28 липня).

У Кубку беруть участь 18 провідних європейських клубів з шести країн. Матчі проводяться на стадіонах в США (15 арен), Європі (7) і Сінгапурі (1). Турнір проводиться за системою клубних чемпіонатів, з нарахуванням очок за результат. Останній матч за календарем відбудеться 12 серпня.

Нагадаємо, що сьогодні в США дортмундська "Боруссія" мінімально обіграла "Манчестер Сіті" - 1: 0. За "городян" весь матч відбігав Олександр Зінченко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Баварія "обіграла" ПСЖ "в Кубку чемпіонів". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"