Хто фаворит в парі Баварія-МЮ, або що заважає МЮ перемогти

Незважаючи на те, що після фінального матчу ліги чемпіонів 1999 року між «Баварією» і МЮ спливло багато води і пройшло більше ніж 10 років, чомусь в кожному новому протистоянні цих команд все бачать тінь тієї гри, і все намагаються проектувати німецьку помста на кожну їх нову зустріч.

Я не наважуюся відповісти на питання, який я ж поставив у назві цієї статті. Та все тому, що чвертьфінали Ліги чемпіонів, як і всі кубкові матчі, відрізняються непередбачуваністю і нелогічністю. Наведу один факт: в Лізі чемпіонів ще жодного разу «МЮ» не перемагав «Баварію» ні на своєму полі, ні на поле суперника. Заздалегідь обмовлюся, я не уболівальник ні «Баварії», ні «МЮ». Може «МЮ» сильніше і зіграти, може у «МЮ» є такий гравець як Уейн Руні, але було б помилковим відразу віддавати перевагу англійській команді.

Хоча вся статистика говорить на користь «МЮ». Подивимося на турнірну таблицю нинішньої Ліги чемпіонів. МЮ займає 2-е місце, а «Баварія» - лише 13-е. При практично однакових пропущених м'ячах, німці забивають менше англійців.

При практично однакових пропущених м'ячах, німці забивають менше англійців

А якщо дивитися всю картину разом з національними чемпіонатами, то перевага МЮ стає загрозливим. За всіма параметрами МЮ перевершує свого опонента: більше забиває, менше пропускає, має майже бездоганну серію останніх ігор.

За всіма параметрами МЮ перевершує свого опонента: більше забиває, менше пропускає, має майже бездоганну серію останніх ігор

Команди приходять на гру з різними настроями. МЮ, без відпочивав Уейна Руні, легко на класі розібрався з "Болтоном" (4: 0), в той час як підопічні Луї ван Гала поступилися вперше в цьому сезоні на своєму полі ( «Штутгарт», 1: 2). Ван Галу навіть довелося випускати на поле Демічеліс і Роббена. На превеликий жаль ван Гала, Роббен потягнув м'яз і покинув поле завчасно. Замість того, щоб дати відпочити своїм лідерам ванн Гал пішов ва-банк, і з усього, програв. І матч, і процес підготовки в ЛЧ. Роббен - травмований, а Рібері - не в дуже хорошій формі після тимчасової відсутності, і тим більше втомився в другому таймі. Занадто багато навантаження з урахуванням матчу, що наближається.

А у англійців все навпаки: Пак Чжи Сун - здорово розігрався, Флетчер - повертає колишні форми, а Руні - але це окрема історія. На його гру дивишся і ставиш питання: скільки він заб'є сьогодні? А раніше задавали питання: чи заб'є він в цьому матчі взагалі?

Які турботи у тренерів

Ван Галу доведеться вирішувати складні завдання. У грі не буде брати участь дискваліфікований Бастіан Швайнстайгер. Роббен травмований, але може вийти. Але може і не вийти. Потягнув м'яз. Під можливу діскву (вже в матчі-відповіді) ризикують потрапити (перебір жовтих) Даніель Праньїч і Марк ванн Боммель.

Минулої суботи Алекс Фергюсон під час матчу з «Болтон» тримав в умі майбутню гру з «Баварією». А тепер в матчі з «Баварією» він думками вже буде в матчі проти «Челсі» в найближчий уїк-енд. Ось це єдина проблема у Сафа.

Історія зустрічей

Статистика показує, що в ЛЧ Баварія здобула 2 перемоги, 4 матчі закінчилися внічию, і 1 раз переміг МЮ. Президент «Баварії» Франц Беккенбауер тиждень тому заявив про те, що «хоче помститися« Манчестер Юнайтед »за фінал 1999 року». До відома, Баварія вже двічі помстилася МЮ після того прикрої поразки. У 2001 році, в чвертьфіналі. Двома перемогами - вдома і на виїзді. Завтра теж чвертьфінал. А Беккенбауер ніяк не може забути той прикро провал.

А Беккенбауер ніяк не може забути той прикро провал

МЮ не перемагав «Баварію» в Лізі чемпіонів аж з травня 1999 року. Та гра відбулася на нейтральному полі. А вдома або на виїзді Баварія як міцний горішок для МЮ. Ось чому я не наважуся передбачити переможця цієї пари. А ви як вважаєте?

Перший матч відбудеться на «Альянс-Арена». Про цей шикарний стадіон читайте у свіжій статті « Арена Баварії

Нострадамус пророкує: МанЮ-Бордо в 1/2 ЛЧ і коли Фіорентина стане сильніше всіх?

ДЛЯ ПІДПИСКИ - натисніть тут:   Підпишіть ДЛЯ ПІДПИСКИ - натисніть тут: Підпишіть

На його гру дивишся і ставиш питання: скільки він заб'є сьогодні?
А раніше задавали питання: чи заб'є він в цьому матчі взагалі?