«Манчестер Юнайтед» і «Базель» в Лізі чемпіонів зіграли внічию -3: 3. Фоторепортаж та відео з матчу

Фоторепортаж . Англійський «Манчестер Юнайтед» і швейцарський «Базель» в матчі Ліги чемпіонів в Манчестері, на стадіоні Old Trafford, 27 вересня зіграли внічию - 3: 3. Фоторепортаж

Натисніть на фото, щоб відкрити галерею!

« Манчестер Юнайтед »Грав з гідним суперником. Матч вийшов небувалим по красі і напруженням, і завершився внічию, хоча, загалом «Базель» був ближче до перемоги.

Голи забивали. Від манкуніанців Денні Уелбек на 16-й і 17-й хвилинах матчу в зв'язці з Райаном Гіггз, вивів команду вперед, 2: 0. Після цього швейцарці трохи розгубилися, але в другому таймі вже на 58-й хвилині змогли відіграти один м'яч, це зробив Фабіан Фрай, і відразу через пару хвилин Олексанр Фрай зрівняв рахунок, 2: 2. Потім той же Олексанр Фрай на 76-й хвилині забиває з пенальті і виводить команду «Базель» вперед, 3: 2. Але на самій останній хвилині матчу Ешлі Янга вдається зрівняти рахунок. Нічия - 3: 3.

«Манчестер Юнайтед» - «Базель», 3: 2. Відео

«Манчестер Юнайтед» - «Базель», 3: 3. Відео