"Атлетик" - "Севілья". "Атлетик" несподівано поступився вдома "Севільї"

" Атлетик "Прийняв в Більбао" Севілью "В рамках першого поєдинку 1/4 Ліги Європи .

У цій стадії турніру залишилося відразу три іспанські команди, так що не дуже дивно, що дві з них були зведені жеребом в пару. " Севілья "Незважаючи на не найкращий свій сезон продовжує похід за третім Кубком Ліги Європи поспіль, поступово прибираючи зі свого шляху одного конкурента за іншим. " Атлетик ", Досить сильний колектив, готувався протиставити досвіду" рохібланкос "свої натиск і згуртованість, але все ж таки не був фаворитом цього протистояння.

" Атлетик "-" Севілья "- 1: 2 (0: 0)

Голи: Адуріц 48 '- 1: 0, Колодзейчак 56' - 1: 1, Іборра 83 '- 1: 2

" Атлетик ": Еррерін, Де Маркос, боведа, Етчейта, Баленсиага, Сан-Хосе , Беньят, Іньякі (Сусаета 63 '), Ерас (Вігера 69'), Муньяїн (Лекує 63 '), Адуріц

" Севілья ": Сорьяно, Коке Хорхе, Рамі, Колодзейчак, Тремулінас (Фасіо 12 '), Н'Зонзі, Крихов'як, Вітол Банега (Іборра 74 '), Крон-Делі (Коноплянка 68'), Гамейро

Попередження: Баленсиага 51 ', Де Маркос 72' - Рамі 68 ', Банега 70', Вітол 88 '

Обидва супротивника останнім часом не хапають зірок з неба. На двох баски і андалусійці в минулому турі Прімери зуміли набрати лише одне очко. " Атлетик "На своєму полі приймав" Гранаду ". Господарі втратили перемогу, пропустивши гол за 13 хвилин до фінального свистка." Севілья "Несподівано зазнала домашньої поразки від" Реал Сосьєдаду ". У поточному сезоні дві команди вже проводили зустріч, що відбулася дев'ятого січня. Матч завершився сухою перемогою підопічних Унаї Емері з рахунком 2: 0. Обидва голи у ворота "Атлетика" провів Кевін Гамейро . Матч був принциповим для нападника " Севільї " Фернандо Льоренте , Випускника юнацької академії "Атлетика", за який він грав з 2005 по 2013 роки. Втім, досвідчений форвард почав матч на лавці запасних.

Протистояння почалося під акомпанемент дощу, і команди явно не поспішали форсувати події. На шостій хвилині зустрічі Коке спробував прискоритися, після чого в боротьбі з Баленсіаги виконав простріл в центр чужого штрафного з правого флангу, м'яч був перехоплений захисниками "Атлетика". Через три хвилини Тремулінас пробив по воротах з дальньої дистанції, м'яч потрапив в боведа і пішов на кутовий. При цьому французький захисник пошкодив м'яз і був змушений попросити заміну.

В середині тайму "Нуево Сан-Мамес" знову ожив: Банега пробив по воротах з дальньої дистанції, Еррерін в стрибку кінчиками пальців перевів м'яч в штангу, після чого футбольний снаряд полетів на кутовий. В атаці у відповідь Вільямс увірвався в штрафну " Севільї "З лівого флангу, Сорьяно вискочив на перехоплення і виручив свою команду. Команди продовжили обмін ударами. Крон-Делі виконав шикарний пас до чужих воріт на Вітол , Еррерін відразу пішов на м'яч і відвів загрозу. На сороковий хвилині Ечебарія виконав подачу в центр воротарського зі стандарту, Адуріц головою пробив по воротах, м'яч влучив у штангу і покинув межі поля. За хвилину до перерви Вільямс виграв боротьбу за футбольний снаряд у лицьової лінії. Пішла передача на де Маркоса, Оскар пробив в дальній кут воріт, Муньяін кинувся переправляти м'яч в ворота, але йому не вистачило росту.

З самого початку другого тайму заведені команди продовжили обмін моментами, деякі з яких стали голами. Наприклад, Муньяін виконав блискучу подачу в район дальньої штанги з правого флангу, Адуріц пішов від Коке і в дотик переправив м'яч у ворота, 1: 0! Незабаром баски мали подвоювати рахунок. Ечебарія виконав подачу в центр штрафного майданчика зі стандарту, Етчейта головою пробив в кут воріт, Сорьяно в стрибку перевів м'яч на кутовий. Після цього Муньяін на рівному місці привіз гол у свої ворота. Ікер спробував скинути м'яч назад Ерреріну, вийшло невдало. Банега перехопив футбольний снаряд, віддав передачу Колодзечак і захисник " Севільї "Спокійно переправив м'яч в порожні ворота, 1: 1!

Розв'язка наступила в кінці матчу і виявилася раптової. Коли Ікер Муньаін вже сидів на лаві запасних і сумним поглядом походив на голодного лабрадора, Гамейро виконав тонку передачу до лінії воротарського на Іборра. Вісенте здорово підставив ногу і переправив м'яч у ворота, Еррерін був безсилий, 1: 2! " Севілья "Здобула першу виїзну перемогу в сезоні і зробила крок однією ногою в півфінал турніру. Звичайно, не варто недооцінювати" Атлетик "В матчі-відповіді, але команда Емері знає, чого хоче: виграти лігу Європи в третій раз поспіль і вп'яте за десять останніх років. Мета все ближче.