Ювентус розстріляв «Інтер» і зробив ще один важливий крок назустріч Scudetto (відео)

Ювентус

зробив ще один важливий крок до нової назви серії. "Старенька" взяла скальп ще одного великого претендента на "Скудето", вигравши 1: 0 Інтер у Derby d'Italia і записав свій 14-й успіх у лізі з початку сезону. Обидві команди зробили хороший і спірний матч " Allianz Stadioum "c Турин але домашня сторона зуміла здобути перемогу у штрафному майданчику Маріо Манюкіч на 66-й хвилині. "Нерадзуррі" має щось пошкодувати, тому що вони також мали свої шанси, а Роберто Галлідіні він ударив промінь, але голий біля дверей Войцех Шксний тому він не впав і гості повинні були проковтнути втрату вічного ворога.

Массіміліано Аллегра зробив ставку на Маріо Манюкіч, Кріштіану Роналду і Пауло Дібалла в атаці, і три були середніми Благословенний Матвій , Родріго Бентанкур і Міралем Піаніч . Леонардо Бончай і Джорджо К'єлліні вони діяли в центрі оборони, і на спинах вони почали Матія Де Шіліо і Жоао Касселло .

Спочатку «Інтер» був більш активним, але першим голом був «Ювентус». На 8-ій хвилині Роналду по центру, а Пауло Дібалла кинув голову, але над дверима.

На 10-й хвилині у Аргентини з'явилася нова можливість. Зіткнувшись у полі, він досяг м'яча і жорстко стріляв з жорсткого кута, на цей раз Хандановіч був останнім бар'єром на воротах. На 10-й хвилині у Аргентини з'явилася нова можливість

Перший прямий удар Мілана з Vrsalco на 14-й хвилині, але м'яч вийшов прямо в руки Войцеха Шксного, який впевнено піймав.

Однак на 29-й хвилині гості створили найнебезпечнішу ситуацію. Ікарді взяв під контроль перо і повернувся до Роберто Галлідіні, який поглянув на Шчічни, але вистрілив у промінь. Через хвилину Перісіч пропустив хорошу можливість, підійшовши до дверей. Однак на 29-й хвилині гості створили найнебезпечнішу ситуацію

Юве, однак, швидко відновився і в 34-й хвилині Манюкіч обстріляв голову і врятував Хандановича. Через дві хвилини Джорджіо Чієнніні мав ще кращі шанси, і він також вибив голову за кутом, і словенський охоронець врятував величезну суму. Тоді Роналду спробував ножиці, які не заважали воротарці.

У 66-й хвилині домакійтен знайшов шлях до пошуку результату. Жоао Касселло просунувся по лівому флангу і зосередився в штрафній зоні, де Манюкич вирушив до 1: 0.

У 73-й хвилині, Інтер зробив гарний постріл перед ручкою, але удар Івана Перісіка рикошетував у стіні і перетнув перекладину. У 73-й хвилині, Інтер зробив гарний постріл перед ручкою, але удар Івана Перісіка рикошетував у стіні і перетнув перекладину

До кінця господарі діяли дуже добре в обороні і не дали жодної можливості суперникові зробити остаточний штурм. Отже матч закінчився успіхом Ювентуса, який розбив вершину з 43 очками і 11 попереду переслідувача Наполі, який менше грає. «Інтер» зберігає своє третє місце з 29 очками і зараз 14 за сьогоднішнім суперником.