Бодібілдер з витатуйованим тризубом на грудях став призером чемпіонату Росії

Роман Кваша з Нікополя тривалий час живе в Росії, але походження демонструє кожен раз, коли виходить на поміст

Нещодавно уродженець Нікополя на Днепровщіне Роман Кваша став віце-чемпіоном Московської області з бодібілдингу. Подія начебто звичайне, адже таких як Роман, на жаль, чимало. Мова навіть не про бодібілдинг, а про спорт в цілому.

Однак Роман виділяється. На змагальних помостах Росії він кожен раз демонструє, звідки родом. На серці в нього татуювання з українським гербом, а вздовж живота - назва рідного міста. Українською мовою.

Українською мовою

Свою спортивну кар'єру Роман розпочав у рідному Нікополі, в тренажерному залі, який знаходився в ДК «Машинобудівник». Його першим тренером був Віктор Дрозд. Потім були заняття в спортивному залі медучилища і заняття кікбоксингом в клубі «Чайка».

Переїхавши до Росії, Кваша став кандидатом у майстри спорту з кікбоксингу під керівництвом нинішнього президента Федерації кікбоксингу Росії Вадима Украинцева.

Після закінчення металургійного технікуму Роман поїхав до Москви і саме там почалися серйозні заняття бодібілдингом.

З 2004 року Роман бере активну участь в різних змаганнях. Його першим випробуванням став чемпіонат Росії в Твері, де він посів шосте місце з дев'яти учасників. Перші справжні перемоги прийшли в 2010 році - на відкритій першості і Кубку Калінінградській області Роман Кваша посів перше місце у своїй ваговій категорії до 90 кг. А на змаганнях Кубка Москви з бодібілдингу та фітнесу-2010 Роман завоював бронзу серед 15-ти учасників.

З тих пір Кваша пробивається в число призерів всеукраїнських змагань регулярно.