Миколаївці показали відмінні результати на чемпіонаті Південного регіону з бодібілдингу та фітнесу

Миколаївська команда взяла кілька медалей на чемпіонаті Південного регіону з фітнесу та бодібілдингу в Одесі Миколаївська команда взяла кілька медалей на чемпіонаті Південного регіону з фітнесу та бодібілдингу в Одесі.

В рамках змагання були представлені категорії: чоловічий бодібілдинг, класичний бодібілдинг, чоловік фізик, жіночий бодіфітнес і бікіні, повідомляє 0512 . В рамках змагання були представлені категорії: чоловічий бодібілдинг, класичний бодібілдинг, чоловік фізик, жіночий бодіфітнес і бікіні, повідомляє   0512

За результатами конкурсу, миколаївець Руслан Подопригора став абсолютним чемпіоном і золотим призером Кубка півдня України в категорії «чоловік фізик»: до 176 сантиметрів. У цій же категорії вдало виступив і Олег Матеншін, який посів третє місце.

Миколаївець Юрій Гайдук показав високі результати в категорії «класичний бодібілдинг». У впертій боротьбі він зайняв друге місце.

Ще один миколаївець Олександр Мунтян зайняв другу позицію в категорії «чоловік фізик»: більше 176 сантиметрів.

Відмінний результат показала і Тетяна Вовк. Спортсменка зайняла друге місце в категорії «бікіні»: до 160 сантиметрів.

У категорії до 164 сантиметрів відмінний результат показала Інна Сочинська, яка зайняла перше місце. Дівчина також стала другою в званні абсолютного чемпіона бікіні серед жінок.

Варто відзначити, чемпіонат відкрила значна миколаївська делегація. Так на відкриття масштабної спортивної події виступили віце-президент федерації і представник обласної адміністрації Максим Бревда, президент федерації Олег Леонтьєв спільно з президентом Одеської Федерації бодібілдингу та фітнесу Ігорем торбані.