Стало відомо, чому Ілля Ільїн знявся з ліцензійного турніру ОІ-2020

• повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 2

У столиці Катару - Досі сьогодні проходить завершальний день турніру на Міжнародний Кубок Катару, який є другим ліцензійним стартом в рамках кваліфікації на Олімпійські Ігри 2020 і проводиться тільки з олімпійських вагових категоріях, повідомляє прес-служба ФТА РК.
У перший день змагань важкоатлети Фархад Харки і Арлі Чонтей зайняли 4 місце. Ігор Сон в сумі приніс в скарбничку казахстанської збірної срібну медаль.
За підсумками вчорашнього дня змагання виступів казахстанських штангістів на Міжнародному Кубку Катару Ніжат Рахімов (категорія до 73 кг) завоював бронзову медаль, а також малі медалі - срібло у ривку і бронзу в поштовху.
Крім цього, «малі» медалі в скарбничку Казахстану принесли: Айдар Казов (категорія до 81 кг) - бронза в поштовху, Карина Горічева (категорія до 64 кг) - бронза у поштовху. Також в категорії до 89 кг виступав Рустем Сибай, який в сумі двох вправ зайняв 8 місце.
У завершальний день турніру на змагальний поміст вийшла срібний призер чемпіонату світу 2018 року в ривку - Раушан Мешітханова. Раушан виступила в більш високій для себе ваговій категорії до 87 кг з сумою двоборства 215 кг. Скарбничка казахстанської збірної поповнилася ще однією срібною медаллю. Крім цього, Раушан завоювала золоту медаль у ривку (100 кг) і срібну медаль у поштовху (115 кг).
Сьогодні, у зв'язку з отриманням травми, на поміст ліцензійного турніру не зміг вийти Ілля Ільїн. Тренерський склад заборонив важкоатлету брати участь в змаганні.

Головний тренер НСК РК Юрій Мельников:
- Ми вирішили не допускати серйозного травмування Іллі. Незважаючи на те, що було проведено певне лікування, був процес відновлення, під час розминки у нього стрельнула грижа хребта. Можна було йти на результат, але був величезний ризик зірвати спину остаточно. Тренерський склад прийняв рішення не допускати його на поміст, оскільки попереду є ще більш пріоритетні змагання.