Кращий боєць світу

02.07.2017

З 15 по 18 червня в італійському місті Ріміні (Італія) пройшов Кубок Світу з кікбоксингу "BestFighter", що в перекладі "Кращий боєць світу" - один з наймасовіших і престижних турнірів в світі єдиноборств. За почесний титул вели боротьбу більше 1800 спортсменів з усієї планети. Вихованці Некомерційного партнерства розвитку єдиноборств "БОЄЦЬ" (наставник Дмитро Валерійович Коливанов), Ірина Мамай і Князєв Андрій, в складі збірної Росії, довели, що вони є "кращими Файтер", які представляють місто Лисьва і Пермський край.

Ірина Мамай виступала в одному з жорстких розділів кікбоксингу "фул-контакт з лоукікамі", де дозволені удари по ногах в область стегна і жорсткі підсічки під опорні ноги, у ваговій категорії до 60 кг. У чвертьфіналі Ірина достроково перемогла суперницю з Німеччини, в півфіналі не залишила жодного шансу спортсменці з Італії. У фінальному бою зломила ще одну дослідну італійку, піднявшись на першу сходинку п'єдесталу пошани світового турніру.

Ще один вихованець Дмитра Коливанова Андрій Князев готувався тільки на перемогу, і це йому вдавалося. У дисципліні "лайт-контакт", де поєдинки проходять на татамі, у ваговій категорії до 63 кг завжди величезна конкуренція - в цьому році було 12 чоловік. У попередніх поєдинках Андрій переміг спортсмена з Словенії, за вихід в півфінал виграв швейцарця, лише в півфіналі поступився дуже досвідченому спортсмену з Великобританії, завоювавши бронзову медаль.

Дмитро Коливанов, директор НП розвитку єдиноборств "Боєць": "Міжнародні змагання такого рівня - важливий етап у становленні спортсменів як майстрів спорту міжнародного класу. Переможці та призери цих змагань - це серйозний результат.
За результатами Кубка Світу Ірину Мамай визнали найкращим бійцем розділу "лоукік". За кращу техніку нагородили кубком "Кращий боєць світу" - це дає їй право представляти Росію на "Гала-фіналах", які відбудуться в жовтні в Мексиці, де будуть виступати тільки кращі файтери Миру.

За кращу техніку нагородили кубком Кращий боєць світу - це дає їй право представляти Росію на Гала-фіналах, які відбудуться в жовтні в Мексиці, де будуть виступати тільки кращі файтери Миру