«Металург» здатний на подвиг! Поступаючись «Трактора», магнітогорци зуміли перемогти в овертаймі

23 серпня 2018 3 084 2

Учасниками традиційного меморіалу РОМАЗАНА в цьому році крім магнітогорцев стали «Трактор» з Челябінська, Новосибірська «Сибір» і нижегородське «Торпедо». Останні, до речі, могли і не зіграти на турнірі, але в останній момент омичи відмовилися від участі. «Авангард» зрозуміти можна. По-перше, магнітогорцев вони двічі обіграли в Челябінську із загальним рахунком 0: 8, по-друге, трансферна полювання сибіряків триває щосили. Деарне, Верстіг і Браста поповнили склад прописався в Балашисі клубу, і вливатися в склад вони будуть через тренування.

Нижньогородці днем ​​зіграли перший для себе матч на найстарішому передсезонному турнірі хокейної Росії. Програли 2: 3 новосибирцам, у яких переможну шайбу на свій рахунок записав Шарль Бертран. Запам'ятайте це ім'я: в одинадцятому сезоні КХЛ француз точно буде одним з лідерів в таблиці бомбардирів.
Нижньогородці днем ​​зіграли перший для себе матч на найстарішому передсезонному турнірі хокейної Росії

Магнітогорци знову дуже важко Вкочує в гру. За два періоди нанесено 30 кидків в створ воріт Сухачёва, а результативним виявився лише один з них. З «нульового» кута на 13-ій хвилині ворота молодого челябінця вразив Варфоломєєв - 1: 0.
Магнітогорци знову дуже важко Вкочує в гру

Якщо говорити про челябінців, то вони - красені! Граючи без першої п'ятірки, поступившись за кидками (44-12), вони зуміли двічі засмутити Кошечкіна. У другому періоді Карпухін рахунок зрівняв - 1: 1, а другий гол «Магнітка» і зовсім пропустила в більшості.
Якщо говорити про челябінців, то вони - красені

По більшості «Металурга» є один величезний питання за схемою: чому і Воробйова, і Яндач використовують Мозякин на позиції захисника? Сьогодні в середині третього періоду саме повільність капітана на дистанції подарувала Челябинцам лідерство в рахунку. Перехоплення, Шаров обігрує Магнітогорський «десятку» і 1: 2.

Яндач виправив ляп відразу ж. Другу бригаду на синій лінії страхував вже профільний хокеїст - Береглазов, а Ііро Пакарінен зрівняв рахунок. Фінн реалізовано перший більшість магнітогорцев за три останні матчі і відкрив рахунок своїм голам за новий клуб.
Яндач виправив ляп відразу ж

А в овертаймі Сергій Валерійович повністю загладив провину: закинув в більшості, ставши кращим бомбардиром в історії турніру, набравши 27 (9 + 18) очок - 3: 2.

Завтра ввечері «Металург» зіграє з «Торпедо». Чекаємо дебюту за нашу команду чергового новачка - Романа Любимова і бажаємо здоров'я хлопцям з лазарету - Дронову, Антипин і Тимкин.