Казахстан став другим в загальнокомандному заліку молодіжного чемпіонату світу-2018

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 1

31 серпня Будапешті завершився черговий молодіжний чемпіонат світу з боксу серед дівчат та юнаків. 360 боксерів з 66 країн світу взяли участь у першості планети, в тому числі і 19 казахстанських боксерів, повідомляє прес-служба КФБ.
Нурбек Оралбай (75 кг) і Діна Ісламбекова (81+ кг) стали чемпіонами світу серед молоді. Нурбек Оралбай (75 кг) у вирішальному бою виграв у росіянина Данила Тетерева роздільним рішенням суддів. Діна Ісламбекова (81+ кг) у фіналі билася з чемпіонкою Європи, українкою Марією Ловчінской, і виграла золото роздільним рішенням суддів.
Айбек Оралбай (91 кг), Айзада Еслямгалі (54 кг), Гузалия Садикова (81 кг), Ермахан Жакпеков (69 кг), Сагиндиков Тогамбай (81 кг) і Дамір Тойбай (91+ кг) стали срібними медалістами чемпіонату світу.
Айбек Оралбай (91 кг), чинний чемпіон Азії, в фінальному бою поступився росіянину Ігорю Федорову, переможцю першості Росії, роздільним рішенням суддів. Айзада Еслямгалі (54 кг) поступилася званням чемпіонки світу американці Яні Вердуско - судді також винесли роздільне рішення. Гузалия Садикова (81 кг) у фіналі чемпіонату билася з росіянкою Анастасією Рибак і програла. ЕрмаханЖакпеков (69 кілограм) в непростому фінальному бою поступився Джамбулата Біжамову (Росія), чинному чемпіону Росії і Європи. Сагиндиков Тогамбай (81 кг) став срібним медалістом, поступившись в вирішально бою переможцю першості Росії Руслану Колесникову. Бій Даміра тойба (91+ кг) і Олексія Дронова (Росія) був зупинений рефері в першому ж раунді - рефері вирішив, що нашого спортсмена нокаутірвалі і перемога була присуджена росіянину.
Бронзовими медалістами молодіжного чемпіонату світу стали Махмуд Сабирхан (49 кг), Жансена Абдраімова (51 кг) і Анель Кудайберген (48 кг).
Чемпіон Азії Махмуд Сабирхан (49 кг) в півфінальному бою поступився пуерторіканцеві Жану Полу Рівері Піццаро ​​роздільним рішенням суддів. Жансена Абдраімова (51 кг) зустрілася з американкою Хевен Гарсія. Раніше на минулому чемпіонаті світу в 2017 році казахстанка виграла у Хевен Гарсії, проте в цьому році Жансена поступилася їй роздільним рішенням суддів. Анель Кудайберген (48 кг) в півфіналі поступилася індійці Ниту, чемпіонці світу минулого року. Таким чином, Анель Кудайберген, Жансена Абдраімова і Махмуд Сабирхан стали бронзовими призерами чемпіонату світу.
За підсумками боїв представників 24 країн світу в медальному заліку збірна Росії лідирує з 13 медалями, на другому місці розташувалася збірна Казахстану - 11 медалей, а третє місце посіла збірна Індії з 7 медалями.