Бразильські зірки обіграли команду Кадирова

Що відбувся вчора в Грозному футбольний матч між збірною Бразилії зразка 2002 року і командою Чечні під проводом Рамзана Кадирова завершився перемогою гостей Що відбувся вчора в Грозному футбольний матч між збірною Бразилії зразка 2002 року і командою Чечні під проводом Рамзана Кадирова завершився перемогою гостей. Бразильські ветерани обіграли чеченців з рахунком 4: 6.

дивіться ФОТОРЕПОРТАЖ

як повідомляє The Epoch Times , Матч проходив восьмого березня на стадіоні ім. Білімханова. Трибуни були вщерть заповнені вболівальниками, які принесли на матч російський триколор, прапори Чечні і офіційні прапори Бразилії. Рамзан Кадиров вийшов на поле в майці червоного кольору з написом "Ми - чемпіони ЧС-2018". "Ми не втрачаємо надії на те, що Грозний все-таки включать в список міст, де пройдуть матчі чемпіонату світу 2018 року", - скаже глава республіки після закінчення матчу.

У складі "Грозного" крім Кадирова виступили Володимир Бесчастних, Андрій Федьків, Раміз Мамедов, Вагіз Хідіятуллін, а також Рууд Гулліт і Лотар Маттеус. У складі гостьової збірної були присутні Зетті, Раї, Ромаріо, Бебето, Кафу, Джалмінья, Елбер, Денілсон, Роналдо, Жуніор Байану, Андре Круз, Зе Марія, Зіко, Дунга, передає НІА (Красноярськ) .

За перший тайм Рамзан Кадиров двічі підходив до одинадцятиметрової позначки і обидва рази невдало. А бразильці свої моменти не тринькали: спочатку відзначився Бебето, красивим ударом головою відправивши м'яч у сітку, а через пару хвилин Кафу збільшив рахунок, ефектно обіграє всіх, хто траплявся на шляху, зазначає " Чемпионат.ру ". До перерви бразильцям все ж довелося пару раз дістати м'яч із сітки: екс-форвард" Терека "Федьків встиг вчасно на добивання, а Кадиров рахунок зрівняв.

У перерві глава Чечні відпочив мало. Задовго до свистка він вибіг на газон, щоб ... станцювати лезгинку прямо на полі під час виступу місцевої співачки. А потім знову помчав атакувати з партнерами бразильські ворота. Але якщо у "Грозного" м'ячі летіли в штанги і перекладини, то у бразильців вони залітали прямо в ворота. Дуже швидко рахунок збільшився до 2: 5. Відзначилися Ромаріо і Савіо, який відзначився дублем.

У другому таймі бразильці стали доводити свій статус найсильніших футболістів планети. Легендарний Ромаріо двічі вразив ворота команди Грозного. Обидва рази він красиво з меж штрафного майданчика відправив м'яч у ворота суперника. Кадиров до середини другого тайму сильно втомився і практично пішки пересувався по полю, але у нього вистачило сил знову успішно пробити пенальті на останній хвилині зустрічі. Підсумковий рахунок - 6: 4, пише GZT.RU .

"Це дуже поганий (підсумковий) рахунок, але гра є гра, - сказав Кадиров. - Ми дуже хотіли виграти, намагалися, але що поробиш, Бразилія (посміхаючись) і справді довела, що вона найсильніша в світі на сьогоднішній день. Але ми постараємося виграти наступного разу ".

За інформацією РІА Новини , Наступний матч за участю кращих футболістів світу може пройти дев'ятого травня в Грозному в рамках відкриття футбольного стадіону.