«Схід-65» обіграє «Буревісник» в першому домашньому матчі сезону!

19 жовтня відбувся перший домашній матч «Схід-65» в чемпіонаті Росії «Суперліга - Перший дивізіон». Арена «Схід» зібрала повний зал, і глядачі забезпечили команді божевільну підтримку!

Перед матчем з вітальною промовою виступив голова опікунської ради регіонального фонду «Рідні острова» Дмитро Олександрович Пашов, який привітав сахалінцев з поверненням баскетболу на острів.

Потім було шоу-відкриття, символічне вкидання м'яча капітанами Данилом Соловйовим і Іллею Александровим, пам'ятне фото і після подання команд почалася гра!

У першій чверті «Схід-65» вирвався вперед на одинадцять очок (25:14) і до великої перерви тримав різницю в рахунку (34:24). Як завжди, порадували глядачів своїм фірмової комбінацією (наброс і потужний данк) Олексій Голяхов і Данило Соловйов. Артем Яковенко вже в першій чверті набрав 8 очок. Хоча виділяти в цей вечір когось одного явно не варто. Баскетбол - гра командна, і «Восток-65» сьогодні був єдиним цілим.

У другій половині матчу характер гри не змінився. Після третьої чверті «Схід-65» вигравав 15 очок (57:42), а в четвертій чверті глядачів чекав результативний баскетбол - 33:32 тільки за останні десять хвилин. У підсумку перемога за господарями - 90:74!

«Схід-65» (Південно-Сахалінськ) - «Буревісник» (Ярославська область) 90:74 (25:14, 9:10, 23:18 33:32).

«Схід-65»: Голяхов - 15 очок + 6 підбирань + 4 передачі, Соловйов - 15 очок + 9 підбирань + 3 блок-шоти, Яковенко - 12 очок + 10 підбирань, Аксьонов - 12 очок + 4 підбирання, Сироватко - 12 очок + 9 підбирань + 3 передачі, Ефтіч - 10 очок + 5 підбирань, Шашков - 8 очок + 10 підбирань, Мітчелл - 4 очка + 3 передачі, Ковальов - 2 очка, Грачов, Сердюк, Митюк.

«Буревісник»: Агєєв - 18 очок, Бєлов - 17 очок, Карпачова - 10 очок, Чохадаревіч - 10 очок.

Цікаві статистичні факти:

«Схід-65» виконав 50 штрафних в цьому матчі! «Буревісник» догравав гру без Костянтина Новікова і Павла Кольцова, які перебрали з фолами. Тільки на Данила Аксьонова та Данила Соловйова гості сфолили 15 разів!

«Схід-65» повністю переграв «Буревісник» за підбираннями - 54:34.

Шість гравців «Схід-65» набрали 10 очок і більше.

Артем Яковенко зробив другий дабл-дабл поспіль.

Едуард Сандлер, головний тренер «Схід-65»: «В першій половині захист переважала над нападом, дуже важливо було встояти, стримати суперника і всі хлопці впоралися з установками. Всього одна-дві помилки за першу половину. Ближче до кінцівці матчу почався відкритий баскетбол. Я використовував наших молодих гравців і ні краплі не сумнівався, що результат буде на нашу користь. Хочу відзначити фантастичну атмосферу в залі. Особисто у мене хвилювання не було, але хлопцям було не просто, звичайно. Якісь наші гравці досвідчені, хтось вперше на Сахаліні, але ми допомагаємо їм у всьому, так що сьогодні все показали те, що і повинні були.

Складним завданням по ходу матчу було стримати Агєєва і американського захисника Томасона, і ми впоралися. Причому принісши в жертву результативність нашого Квамейна Мітчелла. Нехай він і набрав сьогодні 4 очка, але відіграв відмінно в захисті і віддав всі свої сили на благо команди.

З такою підтримкою, яка була у нас сьогодні, неможливо програвати ».

З такою підтримкою, яка була у нас сьогодні, неможливо програвати »

Данило Соловйов, «Схід-65»: «Сьогодні була хороша гра і я хочу, перш за все, відзначити наших уболівальників. Їх підтримка сьогодні - це просто непередаване відчуття. Таке відчуття, що ми й не їхали з острова. Хочу сказати всім величезне спасибі і запросити на наші наступні матчі. Найближча гра вже в понеділок. Незважаючи на те, що матч вже через два дні я думаю, що ми встигнемо підготуватися до гри на максимум. Приходьте, ваша підтримка нам просто необхідна! »

Михайло Терехов, головний тренер «Буревісника»: «Це був провальний матч. Ми ніколи так погано навіть на тренуваннях не грали. Тим більше у нас зараз низка виїздів, так що ми навіть вдома, по суті, не буваємо. Ось в Південно-Сахалінськ прилетіли в день гри. Можна за все зараз чіплятися, але «Схід-65» був сьогодні сильніше. Хороша досвідчена команда. Можу привітати «Схід» з перемогою. У команді зібрані досвідчені гравці і ті ж Голяхов і Соловйов розігрують свій пік-н-рол вже років десять. Тут людина шість в тренерському штабі, де все обов'язки розподілені, а у нас двоє людей, тому важко в деяких моментах. Дуже вразив спорткомплекс «Схід», де все зроблено якісно і на високому рівні, видно, що працюють професіонали. Якщо тут збільшити місткість, то я думаю, що можна грати матчі будь-ліги ».