NEWSru.com :: Миколаїв з команди "КамАЗ-майстер" захистив титул чемпіона "Дакара"

Миколаїв з команди "КамАЗ-майстер" захистив титул чемпіона "Дакара"

40-й ралі-марафон "Дакар" завершився 15-й перемогою в заліку вантажівок російської команди "КамАЗ-майстер". Першим в загальному заліку багатокілометрової дистанції, як і рік тому , Став екіпаж під управлінням Едуарда Миколаєва.

Ще один екіпаж команди "КамАЗ-майстер" під керуванням Айрат Мардеева посів третє місце. Колектив Дмитра Сотникова ( "КамАЗ-майстер") показав десятий результат.

На старт ралі-марафону вийшов ще один екіпаж "КамАЗ-майстер" під керівництвом Антона Шибалова, але він був знятий з перегонів суддями через пропуску контрольних точок на 11-му етапі.

Росіянин Сергій Карякін, який переміг в ралі минулого року в заліку квадроциклів, не зміг відстояти свого звання і поступився титулом чилійцеві Ігнасіо Касале.

У класі автомобілів другу в кар'єрі перемогу здобув дворазовий чемпіон світу з класичного ралі іспанець Карлос Сайнс на "Пежо".

Серед мотоциклістів найкращим виявився австрієць Маттіас Валькнер, для нього даний успіх став першим в кар'єрі. У заліку баггі, який вперше був представлений окремою категорією в минулому році, переміг бразилець Рейналдо Маркес Варела.

У нинішньому році дистанція ралі пролягала по території Перу, Аргентини і Болівії. Учасники подолали понад 8000 км, з яких більше половини припали на спецділянки.