NEWSru.com :: синхроністки Давидова і Єрмакова принесли Росії Дванадцяти "золото"

Давидова і Єрмакова принесли Росії 12-е "золото" в турнірі синхроністок
Другими стали іспанки (99.000), третіми - японки (97.833). У суперечку за медалі так і не вдалося вклинитися китайському дуету, який в підсумку посів четверте місце (96.500)

Російський дует у складі Анастасії Давидової та Анастасії Єрмакової виграли змагання з синхронного плавання на олімпійському турнірі в Пекіні. За підсумками фінальних змагань тепер уже триразові олімпійські чемпіонки набрали в сумі 99.833 бала.

Щоденник Олімпіади-2008

Росіянки блискуче виконали свою довільну програму, довівши свою повну перевагу над суперницями. Всі п'ять арбітрів поставили їм десять балів за техніку і три з п'яти суддів максимально оцінили їх артистизм.

Другими стали іспанки Джемма Менгуаль і Андреа Фуентес (99.000), третіми - японки Еміко Сузукі і Сахо Харада (97.833). У суперечку за медалі так і не вдалося вклинитися китайському дуету, який в підсумку посів четверте місце (96.500).

У 25-річних москвичок Давидової та Єрмакової є шанс на Іграх в Пекіні стати 4-кратними олімпійськими чемпіонками, так як вони заявлені і в другому виді олімпійської програми - в групі (фінал намічений на 23 серпня).

Вони не виступали в групі три роки, але в Пекіні вони будуть боротися за медалі разом з Наталією Іщенко, Світланою Ромашиної, Марією Громової, Ельвірою Хасянова, Ганною Шоріною, Ольгою Кужель і Оленою Овчинниковой.

У цьому виді росіянки підготували дві програми - технічна під музику Альбеніса "Іспанська сюїта" та довільна - під ексклюзивну композицію за мотивами фільму "Пірати Карибського моря".

Довідка: Анастасія Давидова народилася 2 лютого 1983 р. у Москві. Тренери - Тетяна Данченко, Тетяна Покровська. Досягнення: дворазова олімпійська чемпіонка-2004 (дует і група), восьмикратна чемпіонка світу та Європи. Живе в Москві. Хобі - література, театр, музика.
Анастасія Єрмакова народилася 8 квітня 1983р. у Москві. Тренери - Тетяна Данченко, Тетяна Покровська. Досягнення: дворазова олімпійська чемпіонка-2004 (дует і група), шестикратна чемпіонка світу та Європи. Живе в Москві. Хобі - дизайн.