NEWSru.com :: Німець Оле Бішоф і японка Аюмі Танімото

Японська дзюдоїстка Аюмі Танімото стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, перемігши оцінкою іппон Люсі Декосс з Франції у вирішальній сутичці у ваговій категорії до 63 кілограмів

У вівторок на олімпіаді в Пекіні було розіграно два комплекти нагород у турнірі дзюдоїстів. У чоловіків у ваговій категорії до 81 кг чемпіоном став німець Оле Бішоф, в змаганні жінок, чия вага не перевищує 63 кг, не було рівних японці Аюмі Танімото. Росіяни Віра Коваль і Алібек Башкан втратили надію виграти "золото" вже після першої сутички.

Щоденник Олімпіади-2008

Оле Бішоф здолав у фінальній сутичці у Джае-Бум Кіма з Південної Кореї і приніс Німеччині другу золоту медаль на Іграх-2008. Бронзові нагороди дісталися бразильцеві Тьяго Каміло і спортсмену з України Роману Гонтюку.

Алібек Башкан вибув з боротьби, програвши в першому раунді марокканця Сатуану Аттафу.

Японська дзюдоїстка Аюмі Танімото стала дворазовою олімпійською чемпіонкою, перемігши оцінкою іппон у вирішальній сутичці вагової категорії до 63 кілограмів Люсі Декосс з Франції. "Бронза" дісталася Їм Ок Геть з КНДР і голландці Елізабет Віллебордс, яка вибила в першому раунді Віру Коваль.