"Колумбійський краватку" нам припав впору. Колумбія - Україна - 3: 1. Футзал. Чемпіонат світу. 1/4 фіналу / Новини / Інші види спорту. Регбі, стрільба з лука, гольф, фехтування, стрільба, веслування, самбо / Інші види / Спорт-Експрес в Україні

КОЛУМБИЯ - УКРАЇНА - 3: 1 (0: 0)

Голи: Рейес, 23 (1: 0). Каро, 40 (2: 0). Абріола, 40 (3: 0). Овсянников, 40 (3: 1).

Колумбія: Лосано - Сієрра, Абріль, Рейес, Каро - Прадо, Барренехе, Дюк, Кьюрос - Торо, Серна, Барні, Фоннегра.

Україна: Іваняк - Чепорнюк, Павленко, Рогачов, Овсянніков - Романов, Журба, Д. Сорокін, Федорченко - Струк, Шотурма, А. Сорокін.

Суддя: Кабрера (Куба).

Покарання: Овсянников, 9. Дюк, 12. Каро, 33. Прадо, 36 (попередження).

14 листопада. Бангкок. ДС «Хуамарк». 3 007 глядачів.

П'ятдесят років тому молодий захисник збірної СРСР Валерій Воронін після стартового матчу ЧС-1962 Чилі довго сидів на морському березі, бездумно кидаючи камінці в води Тихого океану. «Валерка, ти чого?» - запитували партнери. - «Розвіятися потрібно, Колумбія ця чортова не йде з голови!» На початку другого тайму тієї зустрічі радянські футболісти вигравали 4: 1, а в підсумку понаделивалі помилок (пам'ятаєте знаменитий гол імені Яшина-Чохелі, забитий прямим ударом з кутового?) І дозволили супернику звести матч до нічиєї - 4: 4.

Через півстоліття збірна Колумбії з футзалу завадила українській команді повторити свій успіх зразка 1996 року і вийти в півфінал континентальної першості, а вже там помірятися силами з великими бразильцями. При цьому ні про яку недооцінку, судячи зі слів наставника нашої команди Геннадія Лисенчука, бути не могло. Після матчу з японцями наші відразу ж вирушили на поєдинок Іран - Колумбія і з подивом зафіксували мінімальну перемогу південноамериканців. Притому, що за кількістю ударів азіати перестріляли противника рази так в чотири.

Такі сьогоднішні колумбійці, які відіграють за принципом: «Перемагає той, хто менше володіє м'ячем». А, отже, - менше втомлюється в позиційному нападі і використовує оперативний простір під час швидких контратак. Обігравши в стилі футбольної Греції-2004 Єгипет, вчора підопічні Арне Фоннегри розмачулений збірну України.

У першому таймі наші завдали по воротах Хуана Лосано 16 ударів, тоді як суперник відповів ... трьома. Але коефіцієнт небезпеки, якби він обчислювався, у колумбійців був би значно вищим. Не цілком розуміючи, як відігнати оселився на чужій половині поля «Ікарус» (хоча в футзалі в цьому порівнянні повинен фігурувати якийсь мікроавтобус), наші отримали гол у свої ворота. Технічний Андрес Рейес відібрав м'яч на своїй половині поля, обіграв кинувся на нього Євгена Рогачова та несподіваним ударом від бічної лінії застав зненацька, який не встиг перекласти центр ваги Євгена Іваняка. Що залишилися без малого двадцять хвилин нагадували варіації на тему «Оборона Сталінграда». Наші довго возили м'яч, противник неприємно огризався. Підопічних Лисенчука підводила поспіх. Обігравати колумбійців - НЕ ловити бліх. Суєти цей процес не терпить, тим більше, що і Лосано продовжував грати абсолютно безпомилково.

В ендшпілі напрошувалося поява на майданчику воротаря-гоняли, тим більше, що час витікало, але людина в манишці з'явився на паркеті менш ніж за дві хвилини до закінчення зустрічі. При цьому, функції п'ятого польового замість звичного Дениса Овсяннікова виконував Михайло Романов. Вийшло погано, видно відразу ... На останній 40-й хвилині синьо-жовті двічі самі пов'язали в своїх комбінаційних мереживах, а колумбійці з холоднокровністю катів відправляли м'яч в осиротілу «раму».

Дверима наші грюкнули неголосно, але ефектно: блискучий гол Овсянникова, забитий після розіграшу кутового за шість секунд до сирени, лише нагадав, як чітко збірна України може реалізовувати свої «стандартні» заготовки. Але, на жаль, втраченого часу і втрачених ілюзій було вже не повернути. «Колумбійський краватку» на нашій шиї сидів як влитий ...