Теніс: Роджер Федерер і Серена Вільямс стали переможцями Вімблдону

9 липня 2012 10:01 9 липня 2012 10:01   Британський тенісист Енді Мюррей програв у фіналі Вімблдону швейцарцю Роджеру Федереру в чотирьох сетах з рахунком 6: 4, 5: 7, 3: 6, 4: 6, повідомляє   Lenta

Британський тенісист Енді Мюррей програв у фіналі Вімблдону швейцарцю Роджеру Федереру в чотирьох сетах з рахунком 6: 4, 5: 7, 3: 6, 4: 6, повідомляє Lenta.ru .

Британець виграв перший сет, зумівши зробити брейк у першому ж геймі, проте при рахунку 2: 0 на користь Мюррея швейцарський тенісист виграв чужу подачу і відновив рівновагу в рахунку. За рахунку 4: 4 Мюррей зробив ще один брейк і в наступному геймі взяв свою подачу, вигравши перший сет.

У другому сеті у впертій боротьбі за рахунку 6: 5 на свою користь Роджер Федерер взяв подачу Мюррея і зрівняв рахунок в матчі. За рахунку 1: 1 у третьому сеті матч був перерваний через що почався дощу і відновлений приблизно через годину.

Ключовим в третьому сеті став шостий гейм, який тривав близько 20 хвилин: при рахунку 3: 2 на користь Федерера Мюррей вів на своїй подачі 40: 0, але в підсумку програв гейм. У четвертому сеті Федерер зробив брейк за рахунку 2: 2 і впевнено довів матч до перемоги.

Після перемоги на Вімблдоні Роджер Федерер став першою ракеткою світу, змістивши з лідерської позиції Новака Джоковича. Федерер виграв Вімблдон в сьомий раз в кар'єрі, крім того, ця перемога стала для нього сімнадцятої на турнірах «Великого шолома».

Що стосується Мюррея, то він вийшов у фінал Вімблдону вперше в кар'єрі і був першим за останні 76 років британцем, якому це вдалося. Мюррей, четверта ракетка світу, не виграв жодного турніру «Великого шолома», але чотири рази грав у фіналах, в тому числі двічі в фіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Вімблдон-2012 в жіночому одиночному розряді виграла Серена Вільямс, яка в суботу обіграла у фіналі Агнешку Радванську з Польщі з рахунком 6: 1, 5: 7, 6: 2. Для Вільямс це 14-й титул на турнірах Великого шолома.

Поразка у фіналі Вімблдону позбавила змоги Радванською стати першою ракеткою світу. В оновленому рейтингу WTA, який буде опублікований 9 липня, Радванська займе другу сходинку. Першою стане Вікторія Азаренко з Білорусі. Росіянка Марія Шарапова, яка займала перше місце з 11 червня, зміститься на третю позицію.

На Вімблдоні Шарапова, яка виграла до цього Ролан Гаррос, вибула з боротьби в четвертому колі. Вікторія Азаренко на Вімблдоні дійшла до півфіналу, де програла Серені Вільямс.

Ключові слова: Новак Джокович , Роджер Федерер , серена Вільямс , теніс