Мартен Фуркад виграв малий кришталевий глобус мас-старту

Мартен Фуркад. фото AFP

Мартен Фуркад виграв другий Малий кришталевий глобус у сезоні https://cdn.segodnya.ua/img/article/11252/74_main_new.1521987954.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11252/74_tn.1521987954. jpg 2018-03-25T17: 25: 47 + 03: 00 Біатлон Француз став кращим в загальному заліку мас-старту

Француз Мартен Фуркад став переможцем заліку мас-стартів за підсумками Кубка світу з біатлону в сезоні-2017/18.

У неділю на дев'ятому етапі Кубка світу в Тюмені відбувся заключний п'ятий мас-старт в цьому сезоні . 29-річний Фуркад зайняв в гонці 19-е місце і в сумі набрав 250 очок, на 28 балів випередивши найближчого переслідувача норвежця Йоханнеса Бе.

Також в поточному сезоні на рахунку Фуркада малий кришталевий глобус у гонці переслідування. Француз і тут виявився вище норвежця.

Раніше ми писали, що Мартен Фуркад перевершив легендарного норвезького біатлоніста Уле-Айнара Бьорндалена . Француз в рекордний сьомий раз виграв Великий кришталевий глобус, побивши рекорд норвезького спортсмена.

Відзначимо, що загальний залік Кубка націй виграла збірна Норвегії. Україна завершила сезон тільки на 11-місці.

Нагадаємо, що чоло і жіноча збірні України бойкотували етап Кубка світу в Росії . До бойкоту також приєдналися команди США і Чехії і Олімпійський чемпіон Пхченчхана Себастьян Самуельсон.