Боржек Дочкал: "Гол Тайсона? Гол століття!" / Новини / Єврокубки: Ліга Європи, Ліга чемпіонів / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Боржек Дочкал, nrk.no

М'яч, забитий гравцем "Металіста" Тайсоном, привів півзахисника "Русенборга" Боржека Дочкала в захоплення.

- Чесно кажучи, я ніколи ще вживу не бачив настільки красивого гола, як забив Тайсон. Це реально гол року, та що там - гол сторіччя.

Це було просто чудово і ще раз доводить, що в "Металісті", звичайно, зібрані більш якісні гравці.

Мені здається, в рівні командної гри ми їм не поступаємося, але в індивідуальному плані вони нас явно перевершують. Коли вони виходили, скажімо, чотири на чотири - це майже завжди небезпечна ситуація. А ось коли ми атакували, наприклад, три на три - то часто не могли розпорядитися м'ячем правильно. У цьому вся різниця!

Проте, я вважаю, що ми провели непоганий матч. Можливо, у них було більше шансів, але і ми мали моменти. Після першого тайму рахунок був 1: 1, і в перші 15 хвилин другої половини ми могли забити.

Тоді б усе пішло б по-іншому. Але в будь-якому випадку для нас сьогодні гра була важливіша, ніж результат. Природно, ми хотіли перемогти, але після невдач в попередніх турах розуміли, що вийти з групи буде дуже складно.

Приємно, що я знову забив. Шкода тільки, що у мене це виходить майже виключно на виїзді. Сьогодні у мене були ще парочка шансів відзначитися, але, на жаль, - поскаржився Дочкал.