Ван Бастен: "Кожен з нас голодний до перемог"

Головний тренер збірної Голландії Марко ван Бастен. фото AFP

Ван Бастен: "Кожен з нас голодний до перемог" https://cdn.segodnya.ua/img/article/135/86_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/135/86_tn.jpg 2008 -06-14T09: 47: 12 + 03: 00 Євро 2008 Євро-2008. Голландія - Франція 4: 1. Головний тренер збірної Голландії похвалив вийшли на заміну Ар'єна Роббена і Робіна ван Персі

Головний тренер збірної Голландії Марко ван Бастен похвалив вийшли на заміну Ар'єна Роббена і Робіна ван Персі за великий внесок в перемогу над французами.

Тренер збірної Нідерландів Марко ван Бастен
Перемога не далася нам легко. Ми провели відмінний матч проти збірної Італії, а сьогодні нам трохи пощастило. Однак ми забили гол в дуже потрібний момент, що нам допомогло. Перший тайм ми почали досить вдало, але потім з'явилися проблеми. У другій половині тайму ми грали невдало - весь час оборонялися, оскільки збірна Франції мала великий тиск на наші ворота, куди частіше володіючи м'ячем. Кожен біг за м'ячем, тоді як потрібно було, щоб кілька людей відходили більш глибоко. З виходом на заміну Роббена і ван Персі ми стали грати ширше, і це було нам тільки на руку. Стали створювати моменти, більше атакувати. Що вийшли на заміну гравці дуже швидкі і технічні, тому після перерви ми діяли значно небезпечніше. Разом з тим, і французи заграли активніше. Повинен похвалити захисну лінію своєї команди - перебуваючи під великим тиском, вони впоралися зі своїм завданням, а потім ми забили красиві голи в результаті стрімких контрвипадів.

Добре зіграла кожна лінія моєї команди. Ми здатні успішно оборонятися, і у нас є чудовий воротар. Загалом, ми не дали розвернутися нападу збірної Франції. У півзахисті у нас зібрані розумні і винахідливі футболісти, так і атака збірної Нідерландів найвищого класу. Кожен з нас голодний до перемог. Ми відмінно зіграли проти італійців, а через чотири дні здолали французів, що говорить про відмінний командний дух. Ми зобов'язані добре зіграти проти румунів - заради гравців і вболівальників. Звичайно, результат не так важливий, але ми повинні підійти до завершального матчу з належним настроєм.