Україна - Угорщина - 3: 2. Пляжний футбол. Відбір Кубка Світу

Україна - Угорщина - 3: 2

Голи: Зборовський, 1, 36, Пачев, 4 - Фекете, 5, Безен, 14
Україна: Сидоренко, Гладченко, Пачев, І.Борсук, А.Борcук, Зборівський, Андрєєв, Бутко, Євдокимов, Корнійчук, Черевко
Угорщина: Абель, Бадалік, Барсекі, Беркеші, Безен, Фіскор, Якша, Такаші, Угі, Вейтс, Фекете
Збірна України з пляжного футболу в ці дні в Москві продовжує виступ у відбірковому турнірі європейської зони до Кубка світу-2013, який відбудеться на Таїті.
Нагадаю, спочатку наші хлопці подолали перший груповий етап, по черзі обігравши команди Молдови (3: 1), Греції (4: 3) і Португалії (2: 1) і зайнявши перше місце в квартеті. Потім в рамках 1/8 фіналу, що відбулася вчора, підопічні Сергія Кучеренка здобули вольову перемогу над Туреччиною з рахунком 7: 4 і пробилися до другого групового раунду. На цей раз компанію України в квартеті склали команди Угорщини, Польщі та Іспанії. Для вирішення головного завдання - потрапляння на Кубок світу - нашим хлопцям потрібно зайняти одне з перших двох місць у своїй групі.
Першими суперником для нас на фінішній прямій стала збірна Угорщини. Ця команда не відноситься до фаворитів і законодавцям моди в пляжному футболі, але нині виступає дуже пристойно. На першому етапі угорці фінішували другими в групі Е, перегравши Ізраїль (5: 2), Болгарію (2: 1) і поступившись Італії (3: 7). А в плей-офф несподівано впевнено переграли Чехію з рахунком 6: 3.
... Звітний поєдинок Україна почала без розвідки, відразу запропонувавши супернику пресинг по всьому периметру майданчика і той здригнувся вже на першій хвилині гри. Після сильного удару українців кіпер угорців Беркеші м'яч відбив, але прямо на Олега Зборовського, який з близької відстані не схибив. Буквально тут же Пачев закріпив перевагу, причому Роман завдав результативного удару практично від своїх воріт!
2: 0 - але угорці зуміли швидко прийти в себе. Під час стрімкої атаки суперника на виході помилився голкіпер Сидоренко, після чого Марко Угі вже буквально розстрілював наші ворота. Перший удар угорця відбив Андрій Борсук, який перебував на «стрічці», але проти повторного удару і він виявився безсилим - 2: 1. В кінці тайму воротар Угорщини Беркеші двічі виручив свою команду, і рахунок до першої перерви змін не зазнав.
Друга 12-хвилинка розпочалася з холодного душу для наших хлопців. Помилилася оборона і Шандор Безен з близької відстані зумів переграти Гладченко, який змінив у воротах Сидоренко. 2: 2 і довелося починати все спочатку. Підопічні Кучеренко володіли ініціативою і частіше загрожували воротам суперника, але м'яч вперто відмовлявся втретє влітати у ворота наших суперників. В результаті в другому таймі глядачі голів більше не побачили.
Третій тайм хоч і пройшов на зустрічних курсах, але знову з перевагою українців, які частіше доводили справу до ударів по воротах. Зборівський, Пачев, Ігор і Андрій Борсуки раз по раз бомбардували рамку угорців. Тричі (!) На виручку суперникові приходив каркас воріт. І коли вже здавалося, що додаткового часу не уникнути, Україна все-таки дотиснула суперника. Сидоренко, відібравши м'яч у нападника, миттєво оцінив ситуацію і точно вкинув його на Ігоря Борсука. Той в свою чергу м'яко скинув м'яч на п'ятачок, де Олег Зборовський фірмовим ударом в падінні через себе забив красивий і такий важливий гол. 3: 2 непроста вікторія України, яка продовжує свою переможну ходу по пісках Москви.
Наступний поєдинок наша команда проведе завтра о 17:30. Суперником стане грізна збірна Іспанії. Пряму трансляцію цієї гри знову можна буде подивитися на нашому сайті. НЕ пропустіть.