Пензенські самбістки завоювали шість медалей на турнірі «Весняна капель»

Пензенські спортсменки завоювали шість медалей на відкритому турнірі з самбо «Весняна капель», який відбувся в Москві. У змаганнях серед дівчат 1996-1997 років народження та юніорок взяли участь близько 200 самбісток з Пензенської, Самарської, Саратовської, Московської, Тверської областей і Чувашії.

Як повідомила інтернет-виданню «Пенза-Спорт» прес-секретар облспорткомітету Юлія Волконітіна, на турнірі відзначилися вихованки СДЮСШОР «Витязь».

«Ірина Талалаева здобула перемогу, виступаючи у ваговій категорії понад 70 кг. Маргарита Любімова виграла срібну медаль у вазі 44 кг », - уточнила вона.

Співрозмовниця інтернет-видання додала, що серед дівчат юніорського віку третій результат показали представниці училища олімпійського резерву - Олена Шурлова і Аліна Ухабова завоювали бронзові медалі, виступаючи в вагових категоріях 52 і 56 кг відповідно.

Також вдалося відзначитися двома спортсменкам з Колишлея - Вікторія Кочерова виграла «срібло» у ваговій категорії 38 кг, а Юлія Мартинова - «бронзу» у вазі 56 кг.