Чеховські "витязі" знову влаштували льодове побоїще

У Континентальній хокейній Лізі напередодні пройшли матчі чергового ігрового дня У Континентальній хокейній Лізі напередодні пройшли матчі чергового ігрового дня.

Минулий тур обійшовся без сюрпризів. Пітерський СКА, крупно поступившись «Локомотиву», в черговий раз довів, що команда знаходиться в глибокій кризі. Чеховський «Витязь», набравши в матчі проти «Авангарду» 96 хвилин штрафу, знову підтвердив статус самого грубого колективу Ліги. А Хабаровський «Амур», зазнавши поразки в Челябінську, знову опинився неспроможний в гостях.

У пітерському СКА хмари все більше згущуються над головою наставника команди Айвана Занатти. Не виключено, що в найближчі дні канадець буде відправлений у відставку. Приводів вже зараз цілком достатньо. А напередодні ще одним стало більше. У Ярославлі зоряний колектив з берегів Неви був нещадно битий місцевим «Локомотивом» - 4: 1. Ця поразка стала для армійців вже шостим в восьми зіграних матчах. Варто відзначити, що з найкращої сторони в цьому матчі себе проявило чехословацьке тріо залізничників Рахунек - Вашічек - Демітра, де кожен відзначився результативною передачею, а останній ще й закинув одну з шайб.

У всіх сенсах бойовим вийшов матч в Чехова, де місцевий «Витязь» приймав омський «Авангард». Підмосковна команда вже давно відома тим, що не стільки грає в хокей, скільки влаштовує бійки. Не обійшлося без рукопашних сутичок і на цей раз. Результат матчу був ясний вже в першому періоді. Трійка івано-франківців Попов - Кур'янов - Пережогин зробила гру за 13 хвилин, відправивши у ворота суперника три шайби. Зрозумівши, що далі грати в хокей вже безглуздо, «канадські професіонали» господарів перейшли до свого улюбленого заняття. Дарсі Веро схльоснувся з Мартіном Шкоула, Брендон Сагден помірятися силами з Дмитром Рябикін, ну а Джош Греттон вибрав собі в суперники Тимофія Шишканова. У підсумку в сумі на двох команди заробили 119 хвилин штрафу, 96 з яких припали на частку «Витязя». Сам же матч по акомпанемент невщухаючих бійок завершився впевненою перемогою «Авангарду» - 4: 2.

Хабаровський «Амур» поки не може позбутися статусу головного аутсайдера чемпіонату. Не допомагають далекосхідному клубу і зміни на тренерському посту. Напередодні хабаровчане зазнали своєї п'ятої поразки з початку сезону і перше при новому наставнику. У Челябінську підопічні Сергія Свєтлова поступилися місцевому «Трактора» - 3: 0. Такий початок виїзної серії навряд чи налаштувало уболівальників «Амура» на позитивний лад, враховуючи, що в найближчих турах далекосхідникам належить відвідати Уфу і Магнітогорськ.