Московське "Динамо" на своєму майданчику обіграло "Витязь" в матчі КХЛ - Москва 24, 30.09.2014

1. Московське "Динамо" на своєму майданчику обіграло "Витязь" в матчі КХЛ
  2. Московське "Динамо" на своєму майданчику обіграло "Витязь" в матчі КХЛ
  3. Московське "Динамо" на своєму майданчику обіграло "Витязь" в матчі КХЛ

Московське "Динамо" на своєму майданчику обіграло "Витязь" в матчі КХЛ

У черговому матчі регулярного чемпіонату КХЛ хокеїсти столичного "Динамо" на своєму майданчику переграли підмосковний "Витязь" - 6: 4.

"Біло-блакитні" ударно провели стартові 20 хвилин поєдинку, закинувши чотири шайби. Голи на свій рахунок записали Денис Мосальов, Сергій Соїн і Максим Пестушко, який оформив дубль. Гості, в свою чергу, змогли відповісти лише одним результативним кидком, відзначився Микита Виглазов.

На старті другого періоду москвичам вдалося збільшити свою перевагу завдяки вдалим діям Юрія Бабенка. Після п'ятої пропущеної шайби хокеїсти "Витязя" трохи оговталися і змогли скоротити розрив у рахунку. Закинутими шайбами ​​відзначилися Максим Афіногенов і Дмитро Шитиков.

У заключному відрізку гри команди обмінялися занедбані шайбами. У складі москвичів гол забив Денис Мосальов, у гостей - Дмитро Шитиков.

Столична команда здобуває шосту перемогу поспіль і займає четверте місце в турнірній таблиці Західної конференції .

сюжет: Континентальна хокейна ліга: сезон 2014/15