Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

Джон Мірасті

розкривається в нинішньому сезоні з невідомої досі сторони. Виступаючи в складі "Витязя", він представлявся таким собі монстром, що не відчував ні болю, ні жалю. Бойова бригада з Чехова полонених тоді не брала і молотила без розбору всіх підряд як на льодовому майданчику, так і поза нею. Вітер змін приніс в "Витязь" нові тренди. Хокей тепер стоїть на першому місці, а на бійки, судячи з усього, виписаний вкрай жорсткий ліміт. Ось і не дісталося Джону місця в новій команді, яка бійцями все-таки не побрезговала (Гілліс і Яблонски в російській мецці єдиноборств місце собі знайшли). розкривається в нинішньому сезоні з невідомої досі сторони

Добряче дісталося Джону Мірасті від Тревора Гілліса

І знайшовся в Казахстані заможний шанувальник таланту Мірасті, який виділив на нього "Барис" потрібну суму і взяв його на утримання. Володимир Крикунов роздратовано відмахувався від журналістів, які вимагали розповісти, як буде використовуватися монстр зі сталевою головою і чавунними кулаками. А Джон розповів несподівано ліричну і цілком романтичну історію свого життя. Виявилося, він цілком миролюбний хлопець, любить сім'ю, цінує індіанські корені і планує балотуватися на пост вождя племені. Ну а поки готується знову порадувати уболівальників КХЛ новими бойовими подвигами і змістовною грою.
Немає сумнівів, він вміє грати в хокей. Наскільки його рівень відповідає КХЛ - інше питання, і зараз це повинно займати думки Крикунова. Вболівальників ж довгий час цікавило головне: коли, з ким і скільки поєдинків на льоду проведе канадський боєць. Час минав, Джон почав отримувати ігровий час, а в матчі з "Амуром" і зовсім заробив перше очко в сезоні. І ось за місяць довгого очікування вболівальники були винагороджені ...
Першим суперником Мірасті став Райтіс Івананс. Здоровенний рижанин, продемонструвавши відмінну техніку, здорово пом'яв свого опонента. Мірасті не приховував розчарування. Мало того що він толком не дістав суперника, так ще й отримав неабияку кількість стусанів і першим опинився на льоду. Справедливості заради, одна з основних задач Івананса - бити фізіономії. Нічим креативним в нинішньому сезоні він себе в "Динамо" не виявив. До принципового протистояння залишався тиждень. І вже матчу "Витязь" - "Барис" з нетерпінням чекали не тільки вболівальники цих клубів.
Близького друга Мірасті Джеремі Яблонски не знайшлося місця в складі чеховського клубу. Зате виявився в заявці Тревор Гілліс, який був зовсім не проти помахати руками. Бій стався на третій хвилині гри. Суперник прославленого тафгая всієї КХЛ був на 13 сантиметрів вище і на 7 кілограмів важчим за свого опонента. Бій вийшов як яскравим, настільки і безславним для нашого героя. Так Мірасті ще не били. По крайней мере, в Росії. За океаном у нього були різні бої, але в одну хвіртку він не програвав навіть Стіву Боссе.
Мірасті, до слова, на льоду більше не з'явився, а його опонент награв майже чотири хвилини ігрового часу, провівши на льоду шість змін. І матч вийшов, потрібно визнати, з лихим сюжетом. З нього і почнемо підведення другій частині підсумків ігрового дня.
"Витязь" - "Барис" - 3: 2 (ПБ)
Обидві команди останнім часом стабільно набирають очки. І якщо від казахстанської дружини потрапляння в плей-офф чекають як чогось очевидного, то старанності, з яким хлопці Юрія Леонова тримаються на відстані одного кроку від заповітної вісімки, від них мало хто очікував. Адже на Заході і команд більше, і конкуренція вище. І хоча певна частина уболівальників, нудьгуюча по боксерської вакханалії, бурчить, більшу частину шанувальників клубу зміни радують. Навряд чи пошкодували про зроблений вибір вирішили відвідати ЛХЦ "Витязь" в понеділок увечері.
Ще до бійки Мірасті і Гілліса гості встигли відкрити рахунок. Відзначився форвард третьої ланки Віктор Александров. А під завісу періоду розрив у рахунку збільшив Михайло Григор'єв. Господарі, до слова, вперед особливо не бігли, ініціативою володіли гості. І в другому періоді у них було більше шансів збільшити розрив у рахунку, але забили Чехівці. Відзначився Данило Марков. У третьому періоді йшла вже рівна гра, в якій досягли успіху господарі. Георгій Білоусов зрівняв рахунок. Буквально відразу гості могли вийти вперед, але не скористалися помилкою Касутіна. У підсумку результат матчу вирішився в серії буллітів, де точнішими виявилися хлопці з Чехова. Єдиний штрафний кидок реалізував Артемій Панарін.
"Динамо" Мн - "Авангард" - 3: 2 (ОТ)
Мінське "Динамо" здобуває другу перемогу поспіль під керівництвом Олександра Андрієвського. Команда починає вибиратися з кризи і загрожує загострити боротьбу за вісімку на Заході. До Мінська на звітний матч завітав "Авангард", до цього не програвав в п'яти матчах поспіль, а двома днями раніше врятував гру в Череповці. Правда, ще в матчі проти "Северстали" в діях підопічних Петрі Матікайнена проглядалися ознаки втоми, що накопичилася.
Місце в воротах омської дружини зайняв Едуард Рейзвих, який провів свій третій матч у КХЛ . Білоруську дружину, як і годиться лідерові, вів за собою Тім Степлтон. Він відзначився в першому періоді, а в овертаймі приніс своїй команді перемогу. У першій двадцятихвилинці відзначилися також Сергій Дрозд, який відкрив рахунок в матчі, і Євген Мозер. Андрій Іванов на 24-й хвилині зрівняв становище. Незважаючи на те що сибіряки досить багато віддалялися, їм вдалося довести гру до овертайму. Степлтон закинув свою восьму шайбу в сезоні і закріпив за собою звання кращого бомбардира клубу. І знайшовся в Казахстані заможний шанувальник таланту Мірасті, який виділив на нього Барис потрібну суму і взяв його на утримання

Друге фіаско поспіль - для Мірасті перебір ...

"Донбас" - "Автомобіліст" - 4: 2

В гості до "Донбасу" приїхав аутсайдер ліги, і пану Шуплер і його підопічним в разі невдалого результату було б дуже непросто пояснити. Обидва колективи ніяк не можуть встати на шлях виправлення, і на одну перемогу слід дві поразки. Гра в обороні не є найсильнішою рисою уральців і "гірників". Це і показала лиха перестрілка, затіяна хокеїстами в першому періоді. Менш ніж за дві хвилини команди двічі обмінялися закинутими шайбами. Рахунок у грі відкрив Станіслав Жмакіна, а через хвилину рівновагу відновив Вацлав Недорост. А в наступній зміні Яні Туппурайнен вивів господарів вперед. Закінчив гольову феєрію Ростислав Шпірко.
Юліус Шуплер вдалося привести своїх гравців до тями, і вони стали діяти спокійніше. Але спокійніше не означає менш агресивно. У другому періоді на майданчику була одна команда - "Донбас". Гол представлявся питанням часу і не змусив себе довго чекати. Євген Дадонов закинув сьому шайбу в сезоні, а переможну крапку поставив Олексій Панікаровський. У гостей не було особливих варіантів врятуватися. Вони дуже старалися в третьому періоді, але переграти Еріка Ерсберга більше не вдалося. В цілому закономірна перемога донецької дружини, який перервав серію з трьох поразок поспіль.
"Динамо" Р - "Металург" Мг - 2: 5
У Ризі, мабуть, трапився самий видовищний матч ігрового дня. Євген Малкін і Сергій Мозякин набрали по чотири очки, при цьому останній оформив дубль. При цьому перевага гостей можна назвати переважною. Більш того, уболівальникам латвійської дружини не повинно бути соромно за своїх хлопців - вони билися відчайдушно. Але велика кількість вилучень, не завжди знаходили розуміння у гравців і тренерів обох команд, внесло певну сум'яття в дії менш досвідчених господарів. "Сталевари" чотири рази реалізовували чисельну перевагу. Господарям же цього не вдалося жодного разу.
І проблема ця у рижан системна. Вони знаходяться в третьому десятку по реалізації зайвого, в середньому використовуючи одне чисельну перевагу з десяти. За винятком двох провалів, які трапилися в матчах з "Атлантом" і "Барис", у всіх інших програних зустрічах вони поступилися з мінімальним рахунком. У звітній грі все вирішив індивідуальну майстерність першої ланки Магнітогорській дружини. Маючи в команді таких виконавців як Малкін, Мозякин, Кулемін, Платонов, Цуккарелли і О'Райлі, а в якості бонусу від суперника - 30 хвилин штрафного часу (20 хвилин, які виписали Метью Карлу, до уваги не беремо), перемога практично гарантована. Якщо залишити на відкуп фахівцям обгрунтованість вилучень, в сухому залишку отримуємо формений майстер-клас від Малкіна і компанії по реалізації чисельної переваги.
Рижанам не потрібно посипати голову попелом. Необхідно засукати рукава і працювати, бо потенціал у команди є, а слабкі місця виявлені. Питання лише в тому, чи здатний Пекка Раутакалліо реалізувати цей потенціал і підсилити гру команди там, де це необхідно. В іншому випадку він пройде на вихід слідом за двома скандинавськими наставниками, вже лішівшіміся своїх постів. В гості до Донбасу приїхав аутсайдер ліги, і пану Шуплер і його підопічним в разі невдалого результату було б дуже непросто пояснити

22 жовтня 2012 року. Донецьк. Регулярний чемпіонат КХЛ. "Донбас" - "Автомобіліст" - 4: 2

0: 1 - Александров (Гаврилін, Савченко) - 1:41.
0: 2 - Григор'єв - 14:41.
1: 2 - Марков (Каллен, Дворічанський) - 32:37.
2: 2 - Бєлоусов (Кудінов) - 52:31.
3: 2 - Панарін - 65:00 (ПБ).

Воротарі: Касутін - Лассіла.

Кидки: 24 (7-6-10-1) - 40 (11-16-10-3).

Вкидання: 20 (6-4-9-1) - 28 (10-10-6-2).