NEWSru.com :: Аргентина спокійно перемогла Мексику, скориставшись помилкою суддів

Аргентина спокійно перемогла Мексику, скориставшись помилкою суддів
Карлос Тевес переправляє головою м'яч у ворота збірної Мексики
Арбітр Роберто Розетті після серйозних суперечок зарахував-таки м'яч Карлоса Тевеса, забитий на 26 хвилині з явного офсайду
У підсумку команда Дієго Марадони виграла 3: 1, якій тепер 3 липня чекає суперечка за путівку в півфінал із збірною Німеччини

Команда Дієго Марадони впевнено переграла з рахунком 3: 1 збірну Мексики в 1/8 фіналу футбольної першості планети.

- Розклад і результати матчів, підсумки групового турніру

як і в попередньому матчі чемпіонату , Знову "начудили" судді - арбітр Роберто Розетті після серйозних суперечок зарахував-таки м'яч Карлоса Тевеса, забитий на 26 хвилині з явного офсайду - 1: 0.

Через сім хвилин Аргентина подвоїла свою перевагу: Гонсало Ігуаїн, скориставшись грубою помилкою захисту суперника, вийшов один на один і впевнено переграв Оскара Переса - 2: 0.

Це для Мексики було рівноцінно вироку, але ж до "лівого" голу команда Хав'єра Агірре виглядала цілком гідно - одного разу за аргентинців "заступилася" перекладина.

У другому таймі Тевесу на 52-й хвилині вдався фантастичний по точності і силі удар з-за меж штрафного майданчика - 3: 0, і хоча мексиканці відповіли не менш витонченим голом у виконанні Хав'єра Ернандеса за двадцять хвилин до фінального свистка, було очевидно, що інтригу цього спору відродити не вдасться.

У підсумку команда Дієго Марадони виграла 3: 1, тепер їй 3 липня чекає суперечка за путівку в півфінал із збірною Німеччини.