Прем'єр Ліга. "Зеніт" зробив подарунок Адвокату

Дік Адвокат. Кадр телеканалу Росія Несподіваним вийшов результат центрального матчу 23-го туру чемпіонату Росії, в якому "Локомотив" приймав пітерський "Зеніт". Обидві команди з різних причин буксували на протязі всього сезону і ризикують залишитися без Ліги Чемпіонів. Однак замість очікуваного рівного поєдинку, гості розгромили "залізничників", не давши жодного разу по ходу зустрічі засумніватися в своїй перевазі.

У першому таймі співвідношення сил найкраще відображали показники по володінню м'ячем. У цьому компоненті пітерці перевершували суперників майже вдвічі і гол Файзулін виглядав цілком логічно.

Після перерви господарі спробували змінити хід гри, але замість цього отримали ще один гол в свої ворота. Свій перший м'яч в Росії забив Себастьян Пюйгреньє. До слова, зенітовского зв'язка захисників Пюйгреньє - Губочан виглядала в звітному матчі дуже надійно.

Підсумок побиття москвичів підвів Алехандро Домінгес, який розстріляв Марека Чеха після ефектної комбінації. 3: 0 - "Зеніт" зробив прекрасний подарунок на день народження свого наставника Діку Адвокату. А ось єврокубкові перспективи "Локомотива" тепер дуже туманні.