Хокеїсти мінського «Динамо» програли за буллітами «Ак Барсу» на Кубку Львівської залізниці

Хокеїсти мінського «Динамо» провели третій матч на Кубку Латвійської залізниці в Ризі, в якому поступилися за буллітами казанському «Ак Барсу» - 2: 3.

Форвард «зубрів» Андрій Костіцин відкрив рахунок у зустрічі на 11-й хвилині. На 28-й хвилині Олександр Бурмістров відновив статус-кво, відзначившись в меншості. На 31-й хвилині нападник казанців Роб Клінкхаммер, в позаминулому сезоні захищав кольори мінчан, відправив шайбу у ворота своєї колишньої команди, реалізувавши більшість. На 43-й хвилині молодий форвард «Динамо» Артем Артемов знову зрівняв рахунок.

Час, що залишився і овертайм не дозволили виявити переможця, а в серії буллітів сильнішими і більш вдалими виявилися чинні володарі Кубка Гагаріна. Вирішальний кидок на рахунку Владислава Кари.

Таким чином, команда Горді Дуайера зазнала третьої поразки на турнірі в Ризі і восьме в дев'яти матчах предсезонки. Раніше динамівці поступилися на Кубку Львівської залізниці одноклубникам з Риги (1: 2) і швейцарському «Давосу» (4: 6). Останнім суперником «зубрів» стане ярославський «Локомотив», гра пройде 26 серпня.